z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

Kendimi Anlattığım Bir Çalışma

arkadaşlar kendime bir şeyler hazırlıyayım dedim ama sanki bir şeyler eksik gibime geliyor görüşlerinizi bekliyorum

Tarih: 30 Ağustos 2007, 01:51 - İp: 88.***.**5.164
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Eksiklik değil de fazlalık var...Karete hareketlerini gösteren düzensiz bir tablo gibi görülüyor...Tek eksik yön bir parça daha mütevazı takilabilirdin "Ben bir Efsaneyim" fazla iddialı ve itici olmuş...Yalnız dikkatimi çekte herkes tırsmış eksiklikleri yazamamışlar.... Valla bak ben çesur cesur yazdım...Umarım beni dövmeye gelmezsin Karete bilmiyorum ama silahım var.... Şaka bir yana emek harcandığı belli ... Yalnız başta da belirttiğim gibi bir parça sadeleştirmekte fayda var...Efsane konusunda ise ciddiyim... Bu konuda bir tek efsane tanıyorum o da rahmetli Bruce Lee...

Tarih: 30 Ağustos 2007, 03:53 - İp: 85.***.**1.184
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

teşekkürler kardeş yorumların için ama zaten sitede beni bilen bilir kimseye zararım olmaz yani düzensiz toblo fikrine katılıyorum zaten bu çalışmama nokta koymadım psd olarak duruyor arkadaşlardan gelen yorumları dikkate alarak değiştireceğim(acaba hareket resimlerini biraz daha küçültsem dahamı iyi olur)sadeleştirme yapmak istemiyorum arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum

Tarih: 30 Ağustos 2007, 14:45 - İp: 88.***.**5.164
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Eline saglik yazgan fikir olarak guzel ve eminimki kesim isine epeyce ugrasmissindir emek verilen bir çalisma.Tebrik ederim.Ben birde golge kullanip denemeni onerecem ozellikle usteki resimler çok boslukda kalmis fonla kaynasmiyor.
Saygilar..

Tarih: 30 Ağustos 2007, 15:02 - İp: 84.***.**7.187
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

ço güzel olmuş. lotusa katılıyorum.gölge yaparsan daha iyi olur.

Tarih: 30 Ağustos 2007, 15:06 - İp: 85.***.**7.92
selcan57
selcan57 (üye)
Yurtdışı / Amatör

cok ince bir calisma oldugu belli
golge onerisine katiliyorum
sadelikten yana degilseniz o haldeyse
yazinin ustte, ortada ve yanlarinda karakteler olmasini oneririm...
benim fikrim bu.

saygilarimla

Tarih: 30 Ağustos 2007, 15:11 - İp: 82.***.**0.20
gladio_33
gladio_33 (üye)
İçel / Meraklı

tebrikler z_yazgan.güzel çalışma. bana göre de fon çok açık kalmış.karakterler küçük kalmış.yani resimleri biraz daha büyük koysan daha güzel görünebilir.tabi benim fikrim

Tarih: 30 Ağustos 2007, 16:48 - İp: 85.***.**8.202
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

abi bencede tamamen kendini anlatmissin eline saglik....

Tarih: 30 Ağustos 2007, 19:14 - İp: 195.***.**9.87
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

resimler ve yazılar üzerinde biraz değişiklik yaptım acaba böyle nasıl olmuş arkadaşlar

gölgelendirme yapmadan önce birde bu şekilde denemek istedim
selcan kardeş senin söylediğin yazının üstte ortada ve yanda karakter olmasını önermişsiniz onu anlayamadım biraz açıklıyabilirmisin

Tarih: 1 Eylül 2007, 00:17 - İp: 88.***.**0.42
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

arkadaşlar gölgeli bu şekilde denedim hatta hangisi daha uygun olur diye çift taraflı gölgelendirme yapyım ama bunu yapardan bütün resimlerede gölge koysam çok kalabalık olur ne dersiniz gölgesizmi daha iyi gölgelimi gölgeli olursa ön yada arka gölge olduğunu belirtin yada daha değişik düşüncelerinize varsa bekliyorum

Tarih: 1 Eylül 2007, 01:31 - İp: 88.***.**0.42
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Ben fikrimi vereyim,bu sekilde golge yapacam dersen arka golge daha uygun gibi duruyor fakat her resime bu sekilde golge yaparsan gerçekten kalabalik olur.Ortadaki 3 resime bu sekilde golge yapsan ve digerlerine daginik golge yapsan yani sadece arka kisimlari diger golgelerin yonunde biraz kararsa acaba nasil durur istersen birde oyle dene.Gozume takilan iki nokta var,Z ve N harfinin çizginin altine geçmis kirmizi golgesi istersen birde çizgisiz dene.Birde bu çalisma asimetrik bir çalisma olmus,kiliçlarin altindaki aletin(kusura bakma alet diyorum ismini bilmiyorum)iki basindaki puskuller birbirine uygun degil yani iki tarafida ayni olsa acaba nasil dururdu.
Calisman guzel ve içine nasil siniyorsa o sekilde yap.Kendi begendigin en guzelidir.Kolay gelsin.
Saygilar..

Tarih: 1 Eylül 2007, 18:58 - İp: 84.***.**9.130