selcan57
selcan57 (üye)
Yurtdışı / Amatör

>>> İlk Konum, 1calismam = Yorum?

Sayin abiler, ablalar, iyi aksamlar.

Ocelikle forumu tebrik ediyorum araniza tesadufen katildim. Internetten fon ararken kendimi bu sayfada buldum ve cok enteresan buldum uye olmadan once baya bi inceledim ve gordum ki burda bi cok profesyonel insanlar var. Ben bu photoshop isiyle uzun zamandir ugrasiyorum, yaklasik 4senedir hobim oldu diyebiliriz. Merakim ve azmim sayesinden kendi kendimi gelistirdim, bu is ne kadar guzel bisey her gun yeni bisey ogreniyosun iste bunun icin seviyorum.
Afedersiniz cok uzattim sanirim belki bunlari yazmanin yeri degil eger bi kusurum olduysa affiniza siginarak istegime dile getiriyorum:
benim istegim bu isi benden daha cok iyi bilen buyuklerim, sizlerden bu calismam hakinda yorumlarinizi ve goruslerinizi almak istiyorum mumkunse cok sevinirim.

Basarilarinizin daim olmasi dilegiyle,

Saygilarimi sunarim...

Tarih: 30 Ağustos 2007, 02:36 - İp: 82.***.**0.20
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

siteye baktinizmi birkaç arkadas vermisti linkini ama linkler gitmisde olabilir.Bir arastirin eger Photoshop 7,cs2,cs3 bulup yuklerseniz kurulumu ve ilaci için yardimci olabilirim.Simdi çikmam lazim mesaj servisine mesaj birakin gorusuruz.Kolay gelsin.

Tarih: 30 Ağustos 2007, 16:21 - İp: 84.***.**7.187
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Güzellik ve estetik göreceli kavramdır,eleştiriler teknik olur sadece,,
Çalışmalarda yazı kullanmammaya gayret et,
dekupe yaparken ( resmi kesip dışını boşa çıkartma ) maksimun yakınlıkta ve ayrıntıyı kaçırmadan yap,
arkadaki şahıs çok soft ve koyu olmuş..birazdaha rengini açıp kontrastı yükseltebilirdin.

Tarih: 30 Ağustos 2007, 16:26 - İp: 88.***.**4.161
gladio_33
gladio_33 (üye)
İçel / Meraklı

hoş geldin selcan57. yorum yaparken senden daha iyi olduğumu falan düşünerek yapmıyorum. güzel çalışma olmuş.eline sağlık.sol taraftaki resmini biraz daha belirgin ve biraz daha renkli koysaan bence daha da hoş olurdu.

Tarih: 30 Ağustos 2007, 16:38 - İp: 85.***.**8.202
selcan57
selcan57 (üye)
Yurtdışı / Amatör

yorumlariniz icin tsk ederim
hepsini not aliyoru...

[gordi] yaziya gelince bunu arkadasimin istegi uzerine o sekilde ekledim genelde benimde yazi kullanmam cok nadir
tavsiyelerin icin tskler
denicem...

[galio_33]
kirmizi, siyah ve beyaz renklerde arkadasimin istegi bende siyah ile kirmiziyi beyaz rengi ile ayirmak istedim bu sekilde bunun icin sol yani koyu olmus olabilir amac buydu ama belkide contraste ve isigiyla daha cok oynabilirdim
tskler
denicem...

Saygilarimla

Tarih: 30 Ağustos 2007, 19:34 - İp: 82.***.**0.20
tasuu
tasuu (üye)
Osmaniye / Meraklı

başlangıç yazınızda 4 yıldır phhotosopla uğraştığınızı sölemmişsiniz ama konunun ilerleyen bölümmlerinde photoshop bilmmiyorum ulead photo express kullanyoreum demişsiniz !!!

çalışmanıza gelince türk bayrağının değişik şekillerde ve özellikle belirli bir siyasi görüşü hatrlatan figürlerin yannda kullanılmmasına kesinlikle karşıyım.

vermek istediğiniz mesaj eğer fotoğrafı olan arkadaşın milliyetçi bir arkadaş olduğunu belirtmmekse bunu fazlasıyla başarmışsınız.

teknik olaraksa bence çalışmayı çok fazla doldurmuşsunuz iki kişi var birisi fazla. kurt çok acemice yerleştirilmiş ve rengiyle sırıtıyor.biraz da kırmızıya boğmuşsunuz.
tabii tercih meselesi sonuçta.
daha iyilrini yapabilirsiniz.

Tarih: 8 Eylül 2007, 20:56 - İp: 81.***.**2.82
arasdağlı
arasdağlı (üye)
İzmir / Amatör

kardeş istersen sana 9.0 cs2 yi full olarak gönderebilirim cd halinde.ayrıca çalışman gayet güzel.tebrikler

Tarih: 8 Eylül 2007, 21:30 - İp: 88.***.**3.14
selcan57
selcan57 (üye)
Yurtdışı / Amatör

>>>tasuu yazdiklarimin arkadasindayim photoshop yapiyorum ama sizin kullandiginiz o gelismis programla degil ulead adinda bir photoshop programiyla calisiyorum sadece bu...
diger yorumlarinizada saygi duyuyorum renkler ve zevkler tarsilimaz!

>>>arasdagli yorumun icin tsk ederim, begendigine sevindim
programi artik aldim yinede tskler

Tarih: 9 Eylül 2007, 14:57 - İp: 82.***.**0.20
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş photoshop kullanmanı bende tavsiye ederim sen adobenin kendi sitesinden bile indirebilirsin sonra serial yada şifre konusunda bnde dahil olmak üzere yardımcı olacak bir çok arkadaş çıkacaktır ha gayret kardeş

Tarih: 9 Eylül 2007, 19:26 - İp: 88.***.**2.176
cansudigit
cansudigit (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm iide ne anlatmak istedin bu fotoğrafla konusu ne ...

Tarih: 1 Ekim 2007, 10:20 - İp: 85.***.**8.151
selcan57
selcan57 (üye)
Yurtdışı / Amatör

resim yapmak icin konu mu lazimmis?

Tarih: 1 Ekim 2007, 17:39 - İp: 82.***.**0.20