zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Geçenlerde Marsa Gitmiştim ........

mars çayı içelim dedik mola verdik gelmişken marsta hatıra fotoğrafı çekilem dedik. buradan bir türk geçti desinler diyede imzamızı attık. vessalam marsta taştan kayadan başka bi bok yok. atladım uçağa geri geldim marsa gidersem bir daha marslı olayım.

[URL=http://imageshack.us]

[/

#zonguldak' tarafından 24.01.2008 09:54:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Ocak 2008, 16:16 - İp: 88.***.**2.81
arasdağlı
arasdağlı (üye)
İzmir / Amatör

çok güzel tebrikler kardeş

Tarih: 24 Ocak 2008, 08:36 - İp: 85.***.**2.242
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

afiyet olsun kardeş marsada el attık alimallah gerisini getiririz (ufak bir ayrıntıyı gözden kaçırmışsın sanırım sol(yere basan) ayağın havada gibi olmuş umarım dikkatini çekmiştir)

Tarih: 25 Ocak 2008, 21:49 - İp: 78.***.**3.200
kraloguz7
kraloguz7 (üye)
İstanbul / Amatör

Yaratıcılık güzel ama gözüme çarpan iki önemli şey var .Birini arkadaş sölemiş yere basan bacak havada kalmış.ikincisi ise resimde çok keskin duruyosun oraya air olmadığın çok annaşılıyo resmi kestikten sonra kenarlarına BLUR luk ve biras da gölge vermeyi dene o kadar keskin ve aydınlık olması bence acayip olmuş.Ozaman daha ii olur.emeğine sağlık:d

Tarih: 26 Ocak 2008, 20:40 - İp: 78.***.**9.219
zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürederim
espiri olsun biraz gülelim diye düşündüm işçiliğiyle hiç uraşmadım gerekte duymadım. işlerimizin bozukluğundan türkiye genelinde kriz yaşandığından ama medyanın mütareke medyasının hiç birşey yokmuş gibi al gülüm ver gülüm yayınlarından gündemi etkileyen türban polemiklerinden insanların başka hiç bir derdi kalmamış gibi ekranlara çıkıp konuşmalarından. terörden , kandan, masum ölümlerden
içimişzdseki hainlerden, hükümetten en başta başbakandan sıkıldığım için marsa gittim. saygılarımla bülent kayahan ( zonguldak )

Tarih: 27 Ocak 2008, 13:41 - İp: 88.***.**6.189
omurbayir
omurbayir (üye)
Ordu / Stüdyo Fotoğrafçısı

SÜPER OLMUŞ

Tarih: 27 Ocak 2008, 14:37 - İp: 88.***.**5.120
  • 1