bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Yorumladığımız Fotoğraflar

Kontrol Panelindeki Galeri Başlığının altına "Yorum Yazdığım Fotoğraflar" diye bir alt başlık açılsa ve tıklayınca şimdiye kadar yorum yazdığımız fotoğraflar gelse hoş olmaz mı?

Tarih: 25 Ekim 2005, 14:57 - İp: yok
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

selamlar , aslında nefis bir fikir ama Fikret bey sanırım yakında cruvazör ile siteyi bombalayacak

sevgiler

Tarih: 25 Ekim 2005, 15:06 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Haklısınız. Fikret bey durun sakin olun. Hemen yapın demiyorum zaten. Hani gün gelir de yapacak işiniz kalmaz can sıkıntısından "N'apsam n'apsam" diye kara kara düşünürken "Yaa bitpire bir zamanlar şöyle birşey önermişti dur onunla uğraşayım bari" dersiniz belki diye önermiştim.

Tarih: 25 Ekim 2005, 15:25 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Bitpire katılıyorum. Olsa çok iyi olur. Portfolyonun yanında "bu fotoğrafçının yorumları " diye bir yer olmalı. Fdiker Allah kolaylık versin.

Tarih: 25 Ekim 2005, 15:41 - İp: yok
gucsav
gucsav (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

bencede çok güzel bir fikir forumdaki gibi olursa güzel olur nasılki açtığı ve cevapladığı konular belli ise eklediği ve yorumlanan fotoğraflarda görülebilmeli.

Tarih: 25 Ekim 2005, 16:09 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar kontrol panelinde Açtığım konular ve cevapladığım konular diye Forum başlığının altında ıkı alt başlık var fakat çalışmıyorlar...Aktif hale getirilebilinir..
Ve aynı şey Fotoğraf yorumları içinde yapılabilinir...

Tarih: 25 Ekim 2005, 16:24 - İp: yok
centurion
centurion (üye)
İstanbul / Meraklı

yeri gelmişken, ben de bu galeri yorumları konusunda bir hususa dikkat çekmek istiyorum: yazdığınız yorumu sonradan düzeltmek / değiştirmek isterseniz hata mesajı veriyor, yani bu özellik galeride çalışmıyor. umarım fikret bey zaman bulduğunda bu "küçük" soruna da bir el atar...

Tarih: 25 Ekim 2005, 17:02 - İp: yok
realsanto
realsanto (üye)
Bursa / Amatör

bitpire şimdi bu konuyu açacaktım ki zaten açmışsınız..size katılıyorum..
yorumladığımız fotoğraflara cevap yazılıyor bazen ama unutuluyor,..ne yorumladık??

Tarih: 26 Ekim 2005, 03:41 - İp: yok
xnpurple
xnpurple (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Çok tuttum bu fikri...

Tarih: 26 Ekim 2005, 14:05 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Tv'de bir dizi var denk geldikçe seyrediyorum "En Son Babalar Duyar" orada kullanılan bir cümle var çok hoşuma gidiyor... Halllleederiiizzz...

Tarih: 26 Ekim 2005, 15:37 - İp: yok
dagbulent
dagbulent (üye)
Konya / Amatör

Valla ne yalan söliyim ben de birkaç gün önce düşünüyordum böle bişeyi. (Ben de vizontele deki deli emin vardı ya, onun gibi yaptım ha. Hani televizyon için radyonun resimlisidir dedikleri zaman "Şerrefsizim benim aklıma gelmişti" diye cevap veriyor ya. )

Tarih: 27 Ekim 2005, 09:52 - İp: yok