diamania
diamania (üye)
Trabzon / Profesyonel Fotoğrafçı

Turlar Düzenleyelim.... !!!!

TURLAR DÜZENLESEK NASIL OLUR ACABA? PERİYODİK OLARAK SİTEDE OYLAMA YAPALIM TÜRKİYE'NİN GÜZEL YERLERİNE TURLAR DÜZENLEYELİM HEM TANIŞMIŞ OLURUZ YAPTIKLARIMIZ SADECE SANAL ALEMDE KALMAZ DÜŞÜNSENİZE Bİ SÜRÜ FOTOĞRAF MERAKLISI.. FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM.

Tarih: 19 Şubat 2006, 21:38 - İp: yok
vozgur
vozgur (üye)
İstanbul / Amatör

Bencede güzel bir fikir tabi netfotograf bu konuda yardımcı olurda önçülük ederse çok güzel olur

Tarih: 20 Şubat 2006, 08:25 - İp: 85.***.**2.65
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Olabilir ama herkesin zamanı ve parası olmayabiliyor.Siz trabzondasınız ben ankaradayım başkası başka yerde toplu olarak zor ama farklı farklı turlar olabilir sitedede o yer hakkında izlenimlerimizi yazarız.öneririz vb.Ankaradakiler bir tura katılmak isterse toplanalım diyorum!!!

Tarih: 20 Şubat 2006, 13:01 - İp: 85.***.**9.206
diamania
diamania (üye)
Trabzon / Profesyonel Fotoğrafçı

YANİ TURLAR BENCE ŞÖYLE OLMALI TURİSTİK GEZMEYE FOTOĞRAF ÇEKMEYE DEĞER Bİ YER SİTEDE OYLAMAYA SUNULUR MADDİ İMKANLARI İLE GELEBİLEN ANLAŞILAN YERDE OLUR TOPLUCA GİDİLİR BEN ZANNETMİYORUM Kİ ÇOK FAZLA MALİYETLİ Bİ ŞEY OLUR HEPİMİZ SONUÇTA YAZIN TATİL YAPIYORUZ

Tarih: 20 Şubat 2006, 20:50 - İp: 85.***.**5.28
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Arkadaşlar, ben galeri bölümünde yörelere görede ayırabileceğimiz "Foto Safari" bölümü açabilirim, biz izmirde ikincisini bu hafta sonu yapacağız ilkinde maalesef yeterli ilgiyi bulamadık ama ilkide soğuk havalara denk geldi diye olmamıştır diye düşünüyorum.

İzmirden katılmayı düşünen arkadaşlar bu linkten detaylı bilgi alabilir.

Tarih: 22 Şubat 2006, 09:16 - İp: 81.***.**8.46
birol43
birol43 (üye)
Kütahya / Profesyonel Fotoğrafçı

KÜTAHYA DAN BAŞLAMAYA NE DERSİNİZ ?
KÜTAHYA DAN BAŞLAMANIN BİR KAÇ SEBEBİ
İlimiz hemen hemen önemli şehirlere ortalama 400 Km. mesafede olup, en azında şehirler arası yolculuklar esnasında bile gezip görebileceğiniz,
Kütahya Merkez'de Kütahya Kalesi, Kossuth Müzesi, Özel Sadık Atakan Çini Müzesi ve Arkeoloji Müzesini, Camiler ve Tarihi Angelikan Kilise, Rasathanesini, Frig Mağaraları, Ilıca ve Yoncalı Kaplıcaları, Karadeniz'i aratmayan Radar Mesire yerlerini, Enne Barajı Milli Parkını,
Kurtuluş Savaşının son zamanlarının yaşandığı Dumlupınar ilçesinde, Yüzbaşı Şekip Efendi Anıtını, Şehit Sancaktar Mehmetçik Anıtını, Dumlupınar Şehitler Anıtını,
Çavdarhisar’ın Aizoani Antik kentini, Dünya'nın ilk borsasını ve Romalı’lardan miras kalan yörenin en eski ve günümüz yeni baraj göletini,
Eski Gediz Kasabasında Depremden Kalan Tarihi Evleri, Şelalesi, Doğal ve Yapay Göllerini, Yaylalarından oluşan Doğal Güzelliklerini, Meşhur Vişne, Kiraz Bahçelerini ve Üzüm bağlarını, Tarihi evlerini, Frig ve Bizans eserleri ile Özel Belediye Müzesini,
Yeni Gediz’in Murat Dağı Milli Parkını ve Kaplıcasını, Murat Dağının eteklerindeki Alabalık çiftliklerini, Gediz Ilıca Kaplıcalarını, Murat Dağından Gelen Nehirin yaylasındaki Asmalı Çınar Piknik alanını ve Abide Şehitler Anıtını,
Kayaköy’ün meşhur göletini, Esire Antik Açık yüzme havuzları ve Hamaköy Kasabaları Şifalı Kaplıcalarını,
Tamamı ahşap ve ahşap oyma süslemeden oluşan, yıllar önce depremlerde caminin zemin seviyesinin ölçümü için yapılan sütunlarıyla da rasathanelere taş çıkartan ve Mimar Sinan’ın kalfalarından Koca Seyfullah tarafından yapılmış olan Ulucami Koca Seyfullah camiini,
Simav’ın Hisarbey Camii, Ankyra Antik kentini, Gölcük ve Eynal Kaplıcalarını,
Emet Cevizdere Şehitliği ve Tiberopolis Antik kentini,
Leblebisi, kaplıcaları ve Tarihi Evleriyle ünlü Tavşanlı ilçemizinde tarihi ve turistik güzelliklerini şehirler arası yolculuklarınız sırasında aynı anda görebileceğiniz ilçeler ve kasabalar ile çevrili olması dolayısıyla Din, Doğa, Tarih ve Kaplıca turizmine en müsait İlimizdir.

Tarih: 29 Mayıs 2006, 14:07 - İp: 85.***.**7.182
  • 1