sokakgitaristi
sokakgitaristi (üye)
Ankara / Meraklı

Tesekkür

bu forumu acarak bilgilenmemizi saglayan editorlere ve uyelere tesekkur ederim (özellikle T_yaman ve ozelden mesajlastigim arkadaslara ) burdaki bilgilerden yola cikarak bugun makinami aldim dslr ile dslr like arasinda gidip geliyordum sony a200 a300 ile sony hx1 arasinda bugun dubaide sirf makina icin gezdim sony yetkili saticisi olsun diger saticilar olsun sonunda carrefourdan 543 dolara sony hx-1 + 2gb kart + cantayi satin aldim. internette turkce dil secenegi oldugunu soylemesine ragmen gezdigim sony yetkili saticisndan butun elektronik marketlere kadar hicbirinde turkce secenegi yoktu ama 1 yil avrupa asya garantisi var.

acemi bir fotografci olarak burdaki cogu seyinde dogru olduguna karar verdim hepimiz dslr almak isteriz ama gordumki dslr like olan bu makina beni tatmin edecek duzeyde ve lens bilgilminde yeterli olmamasi sebebi ile surekli lens degistiremeyecegim icin dslr like aldim. bir diger konu ise yerinde gormek kesinlikle katiliyorım bu konuya a200 ile ve hx-1 ile bazi cekimler yaptım magazalarda lens fiyatlarinida dusununce hx-1 in iyi olacagina karar verdim

son olarak tekrar tesekkur ediyorum ilgilenenlere ve konulara verilen cvplarla bizi yonlendiren arkadaslara (makina aldim isim bitmedi bundan sonra cekimlerimle sizi rahatsiz edecegim :D)

Tarih: 27 Haziran 2009, 00:48 - İp: 195.***.**2.53
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

badboy bahsettıgın distriksiyon ne acaba?

Tarih: 2 Temmuz 2009, 00:54 - İp: 78.***.**4.237
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

distorsiyon demek istedi galiba yoksa öyle birşeymiydi ben mi yanlış telaffuz ettim

Tarih: 2 Temmuz 2009, 09:05 - İp: 81.***.**7.150
badboy79tr
badboy79tr (üye)
Kırklareli / Doğa Fotoğrafçısı

Benim telafuzum bozuk. Distorsiyon demek istedim. Yani kenarlara doğru eğrilme.

Tarih: 2 Temmuz 2009, 14:03 - İp: 88.***.**9.118
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

biliyoruz ne demek istediğini badboy

Tarih: 2 Temmuz 2009, 14:07 - İp: 81.***.**7.150