abcde420
abcde420 (üye)
Samsun / Amatör

Resimlerim Neden Onaylanmıyor?

Gönderdiğim resimler neden yayınlanmıyor, ilk resmim haricinde gönderdiğim hiçbir resim onaylanmıyor, nedenini sordum herhangi bir cevap yazma tenezzülündede bulunulmadı? Bir bilgisi olan arkadaş varsa beni de aydınlatabilir mi acaba?

Tarih: 30 Mayıs 2009, 16:12 - İp: 88.***.**2.193
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kurallardan birine yada birkacına uymuyordur buyuk ıhtımalle, fotografı gormeden nerden bilebilirizki?

Tarih: 30 Mayıs 2009, 18:58 - İp: 78.***.**2.180
abcde420
abcde420 (üye)
Samsun / Amatör

Biri bir tavus kuşu resmi idi, diğeri de doğa fotoğrafı, keşke buraya koyasabilsem. Daha çok yöneticilerden belki biri görür de bi açıklama yapar diye açtım konuyu.

Tarih: 30 Mayıs 2009, 21:56 - İp: 88.***.**7.150
t.y.
t.y. (üye)
Samsun / Meraklı

merhaba hoşgeldiniz
şunları belirtmek isterim fotoğrafların üzerinde tarih olması ve netlik sorunu gibi nedenlerden kabul edilmeyebilir. Eğer örnek bir fotoğrafı buraya yükleyebilirseniz bu konuda uzman arkadaşlar size yardımcı olabilir.

Tarih: 30 Mayıs 2009, 22:29 - İp: 81.***.**3.209
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı
admin
admin (Yönetim)
İzmir / Amatör

Sitemizde fotoğraf onaylama ve silme işlemini birden fazla arkadaş yapabiliyor. Dolayısıyla çok net bir cevap vermek mümkün değil.

Fotoğrafınızın adından yola çıkarak; son dönemde özellikle mevsiminde bahar olması münasebetiyle bolca çiçek fotoğrafı ekleniyor. Kolay çekildiğini düşündüğümüz bazı fotoğraflarda (çiçek, çocuk, evcil hayvan, v.b.) daha seçici olmaya çalışıyoruz. Zira sitenin var olmasındaki asıl amaç fotoğrafları izleyenlerin, izlediği fotoğraflardan bir şeyler öğrenebilmeleridir. Fotoğrafınızın, bahsettiğimiz kriterlerin dışında olduğunu düşünüyorsanız tekrar ekleyebilirsiniz.

Tarih: 1 Haziran 2009, 19:34 - İp: 78.***.**1.74
abcde420
abcde420 (üye)
Samsun / Amatör

açıklamanız için teşekkürler admin, ben bu şekilde bi seçicilik olduğunu bilmiyordum. Yoksa resimlerimin pek ustaca olduğu söylenemez zaten

#Abcde420' tarafından 02.06.2009 17:54:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Haziran 2009, 17:51 - İp: 88.***.**1.202
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

fotograf eklemeden once kuralları okumadıgınız anlasılıyor.. nedense bizim milletimiz okumayı sevmiyor..
hele kural okumayı hiç sevmiyor

* Fotoğrafınız için anlaşılır bir başlık belirleyin. "işte ben", "öylesine", "deneme", "aşkıma", "...", gibi başlık taşıyan fotoğraflar onaylanmaz.

* Üzerinde site veya kişi tanıtımı, şiir, tarih yazılı fotoğraflar onaylanmaz.

* Rastgele çekilmiş, görsellikten uzak ve hatıra amaçlı fotoğraflar onaylanmaz.

* Fotoğraf ekleme formunda talep edilen bilgilerin eksik, yanıltıcı ya da yanlış olduğu tespit edilmesi durumunda fotoğrafınız onaylanmaz.

* Yukarıdaki kurallara aykırı olduğu tespit edilen fotoğrafınız onaylanmışta olsa silinir.

* NetFotograf eklenen fotoğrafları süresiz yayınlamayı garanti etmez. Fotoğrafınız yorum almış olsa da bir süre sonra silinebilir.

enazından ilk ucunu okuyarak fotografların neden onaylanmadıgını gorebilirsiniz.

Tarih: 2 Haziran 2009, 17:59 - İp: 78.***.**4.22
abcde420
abcde420 (üye)
Samsun / Amatör

1) ben okumayı çok severim
2) resimleri atarken elbetteki bir başlık atıyorum
3) bu resimlerin ustaca resimler olduğu hakkında bir iddiam yok, ve gerekli açıklamayı da admin yapmış saolsun.

Tarih: 2 Haziran 2009, 23:19 - İp: 85.***.**9.48
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ama fotografta tarıh var,ve okumayı seven siz

*Üzerinde site veya kişi tanıtımı, şiir, tarih yazılı fotoğraflar onaylanmaz

diyen kuraldan bihabersiniz.

cok uzakta aramaya gerek yokmus

Tarih: 3 Haziran 2009, 00:16 - İp: 78.***.**5.148
abcde420
abcde420 (üye)
Samsun / Amatör

Haklısınız arkadaşım, kusuruma bakmayın, 2. resimde dikkat etmemişim.
Bu arada okumayı gerçekten çok severim

#Abcde420' tarafından 03.06.2009 00:33:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Haziran 2009, 00:25 - İp: 85.***.**9.48