flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Mesaj Servisi Gecici Olarak Off

Sevili Netfotoğraf üyeleri mesaj servisini birçok ticari firmarın üyelere sık sık üyelerimize reklam içerikli mesaj göndermeleri ve bunun rahatsılık seviyesine ulaşması nedeniyle bu soruna çözüm bulanakadar mesaj servisi geçici olarka servis dışı bırakılmıştır.

Çözüm aşmasında fikirlernize açık olduğumzu belirtirim.

Tarih: 13 Şubat 2007, 14:43 - İp: 81.***.**6.136
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Çözümle ilgili özelden size mesaj attım ahmet bey..

Tarih: 13 Şubat 2007, 15:04 - İp: 88.***.**2.115
aattaa
aattaa (üye)
Ankara / Amatör

sağolun...ben de bu yüzden başkalarına ulaşmam konusunda sınırlanmış oldum....bu istemediğiniz şeyi yapanlarla uğraşsanız, beni de cezalandırmasanız olmaz mı....şimdi bunu yapanlar "tüh tüh aattaa bey mahrum kaldı bi daha yapmayalım" mı diyecekler.....demeyecekler....

Tarih: 13 Şubat 2007, 15:10 - İp: 88.***.**0.76
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

İlgili bölümü ben hiç bir şekilde kontrol etmiyorum, ancak kişisel bir saldırı olursa ve tarafıma bildirilirse kişinin mesajlarını inceliyorum. O bölümün olmasının amacı kişilerin "özel" konularıda bir şekilde tartışabilmesi-paylaşabilmesidir.

Son dönemde tarafımada gelen, firma reklamı, site tanıtımı-daveti... gibi konularda işlenmeye başladı ki. Bu kadar emek harcadığım bi ortamda bu durumu emeğe saygısızlık ve çirkinlik olarak görüyorum.

Mesaj servisi bölümünü takip etmeyi hala etik görmüyorum ancak yukarda bahsettiğim durumları devam ettiren üyeleri teşhir edip üyeliklerinide sonlandıracağımı bildiririm.

Bazı düzenlemeler yapıyorum akşama ilgili bölümü açacağım.

Saygılarımla.

Tarih: 14 Şubat 2007, 16:48 - İp: 81.***.**8.46
refleks
refleks (üye)
Karaman / Amatör

teşekkürler fdiker ilgin için

Tarih: 14 Şubat 2007, 20:20 - İp: 212.***.**2.150
  • 1