swingback
swingback (üye)
İstanbul / Meraklı

Merak......

Fotoğraflar üstüne ilginin az olduğu düşüncesindeyim.
Fotoğraf Sitesinde en fazla ilgiyi gören unsur aslında fotoğraflardır ama ben buna fazla şahit olamadım.
Çalışmalarınızda Başarılar Diliyorum.Saygılarımla Hoşçakalın

Tarih: 1 Nisan 2008, 03:04 - İp: 88.***.**1.116
zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

evet,doğru yazmışsınız,fotoğraf sitesinde en fazla ilgiyi fotoğraflar görür.
bu ilgi belirli gün ve saatlere göre değişmektedir.ama genel olarak ilgi fena değildir.
bunu bir eleştiri olarak algılayabilirsiniz,6 fotoğraf eklemişsiniz 1 yorum yapmışsınız ve sizinde fotoğraflara karşı ilginiz pek görünmüyor.

Tarih: 1 Nisan 2008, 03:16 - İp: 88.***.**9.92
swingback
swingback (üye)
İstanbul / Meraklı

evet sizin söylediğiniz doğru ve ben bu doğrunun farkındayım.
Yorum yazmaya teşfik edemedim kendimi ne yalan söyliyim bu durum karşısında.Sadece paylaşıyorum sizlerle.yorum konusuna gelincede herkesin bir yerlerden aldığı yorumlar vardır. bende almam gereken yerleden bunu temin ediyorum.Sizlerle paylaşıyorum sadece.Aldığım yerede vermesini biliyorum.
Üyelere ne kadar değer verilirse o kadar Karlı çıkılır düşüncesindeyim.Biz burdayız diye bu sitede fotoğraf var ve biz fotoğrafa ilgi duyuyoruz diye bu sitenin adı netfotoğraf.
Herkesin bir düşüncesi var bunlarla ilgili benmkiler biraz sitem kar ama kendim için değil;Genel anlamda site yönetimi ve kullanıcılar için herşeyin iyi olması için destek,görüş,özen,sabır gerekir umarım bundan sonra herşey daha iyi olut.Hoşçakalın

Tarih: 1 Nisan 2008, 03:40 - İp: 88.***.**1.116
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Fotoğrafçılara değil de, muhtelif fotoğraflara yorum daha sağlıklıdır her zaman.

Tarih: 19 Nisan 2008, 19:19 - İp: 88.***.**6.74
  • 1