pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Komik Fotolar Bölümü İsteriz

Arkadaşlar gevur sitelerinde var.Bizde isteriz. Hem iyi olur değilmi. Kmikazeye falan gideceğimize elimizin altında olur.
Fdiker duy sesimizi.Gerekirse yorumlar 1. sayfaya çıkmayıversin.

Tarih: 29 Temmuz 2007, 11:52 - İp: 88.***.**4.170
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Lega illegal.Farketmez.Bozuk çıkarsa seni şikayet ederim .Daha doğruşu santaj ayapırm:sende yenisini verirsin.
Canın göfte ekmek çekti şimdi.

Tarih: 30 Temmuz 2007, 00:05 - İp: 88.***.**1.170
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

pazarbey 20-27 agustos arası bana bi dslr lazım marka onemli degil..senınkını alsam olurmu???
aaa pardon yaaa

Tarih: 30 Temmuz 2007, 00:16 - İp: 88.***.**9.199
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

evet cekti acım ac calışıyom ve acım..kimsesizim ben..acım ben..gaijinede ve emi..

Tarih: 30 Temmuz 2007, 00:18 - İp: 88.***.**0.212
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Gaijinin senin k10d konusuna yazdım cevabımı.
Leibstr kart geçicem boşuna ağlama veresiye değil.
Bu arada yönetim duy sesimizi.Nerde komik foto bölümü.

Tarih: 30 Temmuz 2007, 11:54 - İp: 88.***.**7.72
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ata tecavüz ederken yakalanmış..

KUŞADASI Belediye Meclisi üyesi CHP'li Gürol Turhan'ın, ilçedeki Kirazlı Köyü yolu üzerindeki çiftlikliğine gizlice girip 2 atını çalan 29 yaşındaki H.A.'nın, atlardan birine bir gün, diğerine üç gün boyunca tecavüz ettiği anlaşıldı.
Geçen 3 Temmuz'da, Kirazlı Köyü yolu üzerinde çiftliği bulunan Gürol Turan, 2 atının kaybolduğunu fark etti. Yakınlarıyla birlikte cevrede günboyu atlarını arayan Turan, sonuç alamayınca jandarmaya atlarının çalındığını bildirdi. Aynı akşam çiftliğe dönen Turan, atların birinin döndüğünü gördü.
Daha sonra üç gün boyunca diğer atını bulamayan Turan, 6 Temmuz'da, öğle saatlerinde yakınlardaki duvarla çevrili çiftlikten at sesi geldiğini duydu. Çiftliğin duvarından atlayıp içeri giren Gürol Turan, atını ayakları ve boynundan yularla bağlı buldu. Atına tecavüz edildiğinden şüphelenen Turan, çiftliğin girişini gören bir yere saklanarak, çalan kişinin gelmesini bekledi.
Yaklaşık bir saat sonra çiftliğe birinin girdiğini gören Turan, jandarmaya haber verdi. Gelen jandarma ekibi çiftliğe girdiğinde, H.A.'yı çırılçıplak halde ata tecavüz ederken yakaladı. Suçüstü yakalanan H.A.'nın jandarmaya verdiği ifadede, çevredeki birçok ata tecavüz ettiğini söylediği belirtildi.
Jandarmadaki sorgusunun ardından adliyeye sevkedilen H.A. ‘Hayvanlara kötü davranmak' suçundan 3 bin 200 YTL para cezasına çarptırıldı. Cezayı ödeyen H.A. serbest bırakıldı.

ALINTIDIR..

Tarih: 2 Ağustos 2007, 01:37 - İp: 88.***.**1.131
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 2 Ağustos 2007, 01:38 - İp: 88.***.**1.131
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 2 Ağustos 2007, 23:09 - İp: 88.***.**4.163
dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

Senin şu son macroyu da (chına) komik fotolara mı alsak pazarbey?

Tarih: 2 Ağustos 2007, 23:25 - İp: 85.***.**5.6
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 2 Ağustos 2007, 23:37 - İp: 88.***.**4.163
zafertekin
zafertekin (üye)
Ankara / Amatör

sabreden derviş dslr sini beklermiş beklerkende bize işler kesat diye cin işi min işi yutturuyonda
gaijin yutmuyor sen bu kadar üstüne gittin oda buralarda sana hatırlatıyor gibi geldi bana.
neyse komik bölüm olsun valla sn yönetici yoksa pazarbey başka türlü sabredemez bizleri dava eder beklerken canım sıkıldı diye neme lazım.
selamlar

Tarih: 3 Ağustos 2007, 00:10 - İp: 85.***.**5.68