planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

Karanlik Oda

merhabalar sanirim eskiden karanli oda diye bi bölümvardi kaldirildimi yoksa ben mi bulamiyorum

Tarih: 4 Ağustos 2007, 22:06 - İp: 87.***.**4.124
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Artık gerek yoktu, kaldırdım dükkandaki karanlık odayı..

bu sitemi.. bilmem... olmasada, idare ederiz..

Tarih: 5 Ağustos 2007, 11:32 - İp: 85.***.**7.86
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

karanlik oda fotorafciligin temeli tabi dijitaller cikti mertlik bozuldu hesabi ama gine de ben analog fotorafciligin ölmemesi kanisindayim forumda bi konu olmus dia kullanan varmi diye avrupada yasiyan biri olarak burda dia kullanimi okadar cokki sanirim biz türkler teknoloji üretmekte degilde tüketmekte bir numarayiz
yeni cikan dijital bi makina burda adi bile gecmezken sadece raflarda yerini aliyo bikac kisi aliyo ama türkiyede 1 hafta icinde hemen hemen herkezde makinalar bulunuyo bilmiyorum teknolojiyi cok cabuk tüketiyoruz

Tarih: 5 Ağustos 2007, 11:57 - İp: 87.***.**3.239
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Haklısınız Değerli dostum..

20 yaşını devirmiş T90 ımı ayna grubundaki arıza nedeniyle tamire vereceğim.. ama tembellik işte.. oysa o makineyle ilford delta 400 , kodak tmax 100 ve yığınla negatif kullandım.. dijitalle hayal edilemiyecek grileri.. kontrastları.. delta400 le hayal gibi soft tonları yakaldım..

fakat, benimki ticari yaklaşım (sanki kendimi affettirir gibi oluyo) şimdide 40d davasıyla meşgul olacağım..

ışığınız bol olsun.. galerideki fotoğraflarınız çok güzel..

Tarih: 6 Ağustos 2007, 10:47 - İp: 85.***.**5.209
  • 1