mtbselim
mtbselim (üye)
İzmir / Amatör

Galeriye Neden Foto Eklenmiyor???

merhaba arkadaşlar ben siteye yazılarımda foto ekleyebiliyorum ancak sıra galeriye foto eklemeye gelimce olmuyor fotonuz yükleniyor diye küçük bir pencere çıkıyor ve yüzde kısmı 0 olarak kalıyor ancak işlem bitiğinde fotom eklenmemiş oluyor bunu nasıl halledebilirim.teşekkürler.

Tarih: 28 Ocak 2006, 22:10 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

küçült.

Tarih: 28 Ocak 2006, 22:53 - İp: 85.***.**4.250
mtbselim
mtbselim (üye)
İzmir / Amatör

tamam deneyeceğim

Tarih: 29 Ocak 2006, 17:38 - İp: 85.***.**3.97
mtbselim
mtbselim (üye)
İzmir / Amatör

dediğinizi yapıp fotoyu baya bi küçülttüm ama yinede olmuyo.acaba foto makinesinde mi küçük boyutlu çekmem gerekiyor.lütfen yardımcı olun

Tarih: 29 Ocak 2006, 17:57 - İp: 85.***.**3.97
husmenaga
husmenaga (üye)
İstanbul / Meraklı

800X600 boyutunu geçmeyin, problem olmamalı geçmiyorsanız.

Tarih: 29 Ocak 2006, 22:19 - İp: 85.***.**2.28
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

selim merhaba..
galeriye gonderdikten sonra, fotografiniz yuklendi gibi bir yazi cikmasi gerekiyor.. yuklendikten hemen sonra gorunmez, cunku, oncelikle site tarafindan onaylanmasi gerekiyor fotograflarin.. aradan birkac gun gectikten sonra belirecektir.. eger ki onaylanmissa tabii..
gorusmek uzere..

Tarih: 30 Ocak 2006, 22:00 - İp: 62.***.**2.10
magzed
magzed (üye)
Balıkesir / Amatör

belki galerinin midesi kabul etmiyordur...
şaka bir yana eğer fotoğraflarınız çok kötüyse site yöneticisi bunları onaylamayabilir ama bu kadar kötü fotoğraf varken onaylanmış böyle bir şeyin olması da neredeyse imkansız, kesin teknik bir sorundan dolayı olmuyordur.

Tarih: 30 Ocak 2006, 22:11 - İp: 85.***.**8.160
mtbselim
mtbselim (üye)
İzmir / Amatör

dadanagastmeraba sorunda orada zaten fotonuz yüklendi diye bir yazı cıkmıyor nedense anlayamadım.

Tarih: 31 Ocak 2006, 15:48 - İp: 193.***.**1.20
mtbselim
mtbselim (üye)
İzmir / Amatör

magzet böyle iğrenç espiriler yapan bir adamın nasıl fotolar çektiğini hiç düşünmek istemiyorum artık.galerinin değil benim midem bulandı.ayrıca yazılarındaki alaycı tavrınla yorum yapman hoş değil.böyle cevaplar alabilirsin.birazdaha dikkatli ol.

Tarih: 31 Ocak 2006, 15:58 - İp: 193.***.**1.20
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

eger ki her seferinde ayni problem oluyorsa ve hicbir fotografin su ana kadar kabul edilmemisse, mutlaka sorun vardir selim.. cunku fotograf ekledikten sonra, fotografiniz yuklendi diye bir yazinin cikmasi gerekiyor..
bu siteyle alakali degil ama.. cunku oyle olsaydi, kimse yukleyemezdi..
.....
islem tamamlanamiyor demek ki.. son sayfa yuklenmiyor.. cunku yuklenme olmadiginda sanirim.. (sesli sesli dusunuyorum su anda..)
..........
bence, harddisk'i temizle.. temporary files, cookies... bunlari sil ve yeniden dene yuklemeyi..
ayrica pop-up windows'u engelleme.. bu yuzden de olabilir..
................
browser olarak, opera'yi yukle ve bir de onunla dene yuklemeyi hatta..
www.opera.com adresinden indirebilirsin..

gorusmek uzere...

Tarih: 1 Şubat 2006, 22:14 - İp: 62.***.**2.10
magzed
magzed (üye)
Balıkesir / Amatör

mtbselim her şeyi bilen birinin bu konuda bu kadar zor durumda olması çok kötü, emredersin bundan sonra senin istediğin tarzda yorum yazarım başka istediğin bir şey var mı? yollayınca fotoğraflarını görürüz maharetlerini...

Tarih: 1 Şubat 2006, 23:03 - İp: 85.***.**8.84