kmp16
kmp16 (üye)
Bursa / Meraklı

Fotoğrafları Siteye Nasıl Ekleyece

MERHABA ÜYE OLDUĞUMDAN BU YANA SİTEYE ÇEKTİĞİM FOTOĞRAFLARI GÖNDERMEK İSTİYORUM. FAKAT HER DENEMEMDE ''The page cannot be found'' İLETİSİNİN OLDUĞU WEB SAYFASI ÇIKIYOR KARŞIMA. ACABA SORUN BENDENMİ KAYNAKLANIYOR? FOTOĞRAF GÖNDERME İŞLEMİNİN DAHA BAŞKA BİR YOLU VARMI. BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

Tarih: 27 Mayıs 2004, 19:36 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Merhaba,
Galeri bölümü tam anlamıyla aktif değil, eklenen fotoğrafların exif bilgilerini okutturabilmek için çok uğraştım ve oldu her gün birkaçtane mail alınca en azından olan kısmını açayım dedim şu anda kategoriler üzerinde çalışıyorum ve mevcut fotoğrafları yeni kategorilere göre düzenledikten sonra ekleme bölümünüde açacam ancak veri transferi ile ilgili problemler var ve fotoğraflarda bu trafikte ciddi yer tutuyor, bu trafiği biraz aşağılara çekebilmek için fotoğrafların büyüklerini sadece üyelere göstermeyi düşünüyorum, tüm bunların yanında artan trafik serverde daha üst paketlere geçmemi gerektiriyor (üst paket=çok para) hobi olarak başladığım bu uğraşta beni zorlamaya başladı sanırım ciddi anlamda sponsora ihtiyacım olacak

Saygılarımla
href="mailto:[email protected]" target="_blank" [email protected]rel="nofollow">[email protected]>

#fdiker' tarafından 28.05.2004 21:37:23 tarihinde düzenlendi.

kmp16
kmp16 (üye)
Bursa / Meraklı

merhaba arkadaşım inşallah en kısa zamanda sorunu giderirsin ben de çekmiş olduğum fotoğrafları herkesle paylaşırım. ilgine teşekkür ederim. bu gidişte sık sık mailleşeceğiz galiba . tekrar teşekkürler.

Tarih: 27 Mayıs 2004, 23:00 - İp: yok
cpx5700
cpx5700 (üye)
İstanbul / Amatör

Bu siteyi yapan veya yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Umarım çok daha kısa zamanda çok daha iyi yerlere gelir. Sevgiler

Tarih: 27 Mayıs 2004, 23:26 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

kategori olarak önerisi olan arkadaşlar varmı ben mevcut kategorilerden Arkadaşları İnsan Manzaraları olarak değiştirdim, Bizim Diyarlar ile Manzarayı birleştirip aynı başlık altında toplayacam veya en iyisi ben düşündüklerimi yazayım siz olmasını istemediklerinizi veya ilave etmek istediklerinizi söyleyin,
Mimari
Çocuklar
Çiçek
Komik
Manzara
Macro
Nü? (kararsızım)
Hayvanlar
Sanatsal
Portre
Vahşi Yaşam
Siyah beyaz
Gece Çekimleri
İnsan Manzaraları

Birde en fazla 640*480 px fotoğrafa izin verebilecem tam doyurucu olmasada tatmin eder sanırım.

Saygılarımla

Tarih: 28 Mayıs 2004, 21:49 - İp: yok
kmp16
kmp16 (üye)
Bursa / Meraklı

merhaba arkadaşım ilave etmek istediğin bölümlere belki ''araçlar'' kısmınıda ekleyebilirsin.otomobil ve diğer araçlara ilgi duyan arkadaşlar olduğunu düşünüyorum.sence uygun olurmu ne dersin. ben araçlarla ilgili bir bölüm göremedim.

Tarih: 29 Mayıs 2004, 18:52 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

www.photosig.com
www.fotokritik.com
adreslerindende faydalanabilirsin

Tarih: 26 Haziran 2004, 19:39 - İp: yok
  • 1