han
han (üye)
Muğla / Amatör

Fotoğraflar Siliniyor

ya çok daha fazla fotoğraf eklemiş olmama rağmen yalnız 5 fotoğrafım gözüküyor bunun sebebi nedir anlamadım.Bir bilen varsa söylesin lütfen.Teşekkürler,iyi bayramlar herkese.

Tarih: 8 Ocak 2006, 13:52 - İp: yok
nart çağan
nart çağan (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

belli bir süre sonra fotoğraflar otamatik olarak siliniyor bu benimde başıma geldiği gibi herkesin başına geliyor. bende bir çok foto ekledim ama hepsi silindi

Tarih: 9 Ocak 2006, 15:08 - İp: 85.***.**4.236
magzed
magzed (üye)
Balıkesir / Amatör

bunun belli süresi yok site yöneticisi elemeye tabi tutuyor. Kendiniz kendi fotoğraflarınızı eleyerek gönderirseniz iyi fotoğraflarınızı kimse silmez. Site de yığınla gereksiz fotoğraf söz konusuydu fdiker bunları zamanla silecekti başlamış anlaşılan.

Tarih: 9 Ocak 2006, 21:05 - İp: 85.***.**3.235
nart çağan
nart çağan (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

hmm anlıyorum fakat benim gönderdiğim bir çok fotodan (kendimce iyi olanlar) bir çoğu silindi ekleme tarihlerine göre teker teker silindiler bu yüzden bu açıklamayı yazmıştım ama durum sandığım gibi değilmiş anlaşılan. açıklaman için teşekkür ederim ayrıca magzed

Tarih: 11 Ocak 2006, 16:09 - İp: 81.***.**9.125
vejdi
vejdi (üye)
Ankara / Amatör

Merhaba;
Benimde fotoğraflarım silinmiş, böyle bir saçmalık duymadım ben, hangi cüretle silene bilir bana haber verilmeden !!!!! silinecekse neden fotoğraf gönderiyoruz hangi anlayışa sığar bu

Tarih: 13 Ocak 2006, 01:06 - İp: 85.***.**9.164
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

peki bunun standardı ne acaba.Bilelim de ona göre hareket edelim.

Tarih: 13 Ocak 2006, 02:01 - İp: 85.***.**1.242
magzed
magzed (üye)
Balıkesir / Amatör

vejdinin kızgınlığını anlıyorum fakat bu fk da da diğer sitelerde de böyle bazen elemeye tutuluyor genel olarak kriterler belli bir yorum sayısına veya puanlama varsa o puanı geçememesine göre oluyor, şu açıdan hak veriyorum senin portfolyona gelene kadar 1 milyon tane fotoğraf silinebilirdi. Sonuç olarak(benim fikrim) hiçbir fotoğrafı işe yaramayanlar da var ama bütün fotoğraflarını sildiğiniz birisi artık fotoğraf göndermez.
Kriterleri oluşturmak gerçekten çok zor, burada da ekleme limiti getirilirse çok daha iyi olur görüşündeyim.

Tarih: 13 Ocak 2006, 11:36 - İp: 85.***.**9.237
birkan
birkan (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

şimdilik böyle bir durumla karşılaşmadım.. fotoğrafların elenmesi iyi bir fikir elbette ama ben de kriterin ne olduğu merakındayım.. eğer yorum azlığıysa çok çok saçma.. çünkü düşünün ki kötü bir fotoğrafa "berbat bir çekim" diye 50 kişi yorum yapıyor ve çok yorum aldığı için o fotoğraf elenmiyor.. komik olurdu.. ve ayrıca adil olması gerektiğine ben de katılıyorum.. eğer bu konuya yetkili biri açıklık getirirse sanırım hepimiz mutlu olacağız..

Tarih: 16 Ocak 2006, 20:33 - İp: 85.***.**0.197
  • 1