ucmorlale
ucmorlale (üye)
İstanbul / Amatör

Fotoğraf Önerme

benzerleri başka sitelerde de olan bir paylaşım önermek istiyorum...
ilk başlayan beğendiği bir fotoğtafı önerecek, sonrasında da önerilen fotoğraf sahibi gerekçeleri ile de bir başka fotoğrafı önerecek... ve bu şekilde devam edilecek...

Tarih: 9 Ağustos 2006, 14:16 - İp: 85.***.**7.12
ucmorlale
ucmorlale (üye)
İstanbul / Amatör

sevgili ataata teşekkür ederim ilginiz için...

Tarih: 11 Ağustos 2006, 13:52 - İp: 85.***.**7.12
ibr.pey.
ibr.pey. (üye)
Bursa / Doğa Fotoğrafçısı

Merhaba arkadaşlar..

Öncelikle herkesten özür diliyorum.. Böyle değişik ve güzel bir etkinliğin başlatılarak faaliyete geçtikten sonra ben de beklemesinden dolayı.. Bilgisayarımdaki bir arızadan dolayı yaklaşık 10 gündür internete giremiyordum..Netfotograf'a da bu arada giremedim..En kısa zamanda sisteme dahil olarak yürümesini sağlayacağım..

Tekrar bütün arkadaşlarımdan özür diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum..

Tarih: 12 Ağustos 2006, 16:08 - İp: 85.***.**7.30
ibr.pey.
ibr.pey. (üye)

Arkadaşlar tekrar merhaba..
Öncelikle Faika hanıma böyle bir öneri getirdiği için teşekkür ediyorum.. Tülay hanıma da fotoğrafımı önerdiği ve güzel satırları için çok teşekkür ediyorum..Fotoğraflarını da ilgiyle izlediğimi ve çok başarılı ve farklı bulduğumu da burada bir kez daha tekrarlamak istiyorum..
Benim önereceğim arkadaşım ise DOSTOYEVSK-Arif Yavuz Bey'dir..Fotoğrafı ise,
http://galeri.netfotograf.com/photo.asp?foto=2C38A63E2C27CDE5.jpg...
Fotoğraflarını ilgi ve taktirle izlediğim Arif Hoca'mın bu fotoğrafı da diğer fotoğraflarında da olduğu gibi ışığı çok iyi kullanmış olmasıdır.. Ayrıca fotoğraflarının da belgesel tarzda olması ve benim de çalışma alanım olması dolayısıyla bu fotoğrafını seçtim..Çok iyi bir kompozisyon, silüet oluşumu ve yerleşim.. İnegöl'e ziyaretlerinden dolayı yakından da tanıma imkanına kavuştuğum ve bundan da büyük memnuniyet duyduğum Arif Hocam'a fotoğraf hayatında başarılar dilerken, fotoğraflarının hepimiz için birer ders niteliği taşıdığını da belirtmek isterim..Saygılarımla..

Tarih: 12 Ağustos 2006, 17:19 - İp: 85.***.**7.30
ucmorlale
ucmorlale (üye)
İstanbul / Amatör

Sevgili İbrahim,
Işık ustamızı bir mesaj ile uyarıp haberdar ettiniz mi ?

Tarih: 13 Ağustos 2006, 01:40 - İp: 85.***.**7.12
ibr.pey.
ibr.pey. (üye)

Arif Hocama da mesaj attım.. Sevgi ve saygılar..

Tarih: 13 Ağustos 2006, 12:54 - İp: 85.***.**7.30
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Elim sende oyununun fotoğraf uyarlaması olarak galeri bölümünde Foto Sende başlığı altında uygulamaya açtım. İlk fotoğraf olarakta sayın @ucmorlale'nin fotoğrafını Foto Sende'ledim

Şu anda sistem test aşamasındadır. Şikayetlerinizi yönetime, övgülerinizi herkese söyleyiniz.

Foto Sende İnternette Fotoğraf Oyunu

Tarih: 14 Ağustos 2006, 18:38 - İp: 81.***.**8.46
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

Şenlenmiş ortalık haberimiz yok...
Fdiker, kurallar kısmına "ebeden ebeye olmaz" yazmayı unutmuşsun... Çocukken "elim sende" oynarken birileri hep cıllazlık yaparlardı, ellenen elleyeni elleyince tadı kaçardı oyunun, kavga ederdik... Tey tey tey...

#kcbilir' tarafyndan 15.08.2006 00:07:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Ağustos 2006, 00:04 - İp: 81.***.**2.119
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Yazımda da bahsettiğim gibi test yayınında şimdilik, aksaklıkları zamanla düzeltirim. Gerçi ilk ebede yok ortalıkta.

Tarih: 15 Ağustos 2006, 10:39 - İp: 81.***.**8.46
drego
drego (üye)
Kocaeli / Amatör

bu güzel etkinliği başlatan, destekleyen ve uygulamaya geçiren herkesi kutluyorum. Fotosende...

saygılarımla...

Tarih: 15 Ağustos 2006, 11:06 - İp: 81.***.**6.138
ucmorlale
ucmorlale (üye)
İstanbul / Amatör

ben yeni açılan kısıma devam edemiyorum neden bilmiyorum...bir sorun mu var acaba?

Tarih: 16 Ağustos 2006, 20:52 - İp: 85.***.**7.12