bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Benim Msj Srv de Çalışmıyor.

Ben de gelen mesajları okuyabiliyorum ama yazamıyorum. Hani şu mesaj yazma kutusunun içinde farenin sol düğmesine tıkılayınca yanıp sönen bir çıbık çıkar ya. O çıbık çıkmıyor.

Tarih: 1 Aralık 2005, 14:58 - İp: yok
concon
concon (üye)
Ankara / Meraklı

Vlla bitpire dostum. Sen bu başlığı açana kadar benim mesaj servisim çalışıyordu. Daha bir kaç gün oldu çalışmaya başlıyalı. Sen bu başlığı açtın benim mesaj servisi de bozuldu. Noluyor yaw buna. Biri buna dur desin artık.

Tarih: 1 Aralık 2005, 16:15 - İp: 195.***.**7.7
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Hah haaa. Var mı öyle benimki çalışmasın seninki çalışsın. Aslında benim bu mesajım senin mesajına yapılmış bir büyü. Bunu yazdığım anda seninki yine bozuldu. Fdiker de hiçbirşey yapamaz artık.

Tarih: 1 Aralık 2005, 16:38 - İp: 213.***.**5.242
concon
concon (üye)
Ankara / Meraklı

NAAAAAYYYYIIIIIIRRRRRRR!!!!!
NNNOlamazzzzz.
Büyücü var burda.
SABOTAJ BU.

Tarih: 1 Aralık 2005, 16:47 - İp: 195.***.**7.7
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Yaa böyle sulandırıyoruz konuyu, Fdiker de ciddiye almayacak sonra. Fikret bey bakın sustum tamam. Halledin şu problemimi artık. Gerçi sizin yapabileceğiniz birşey mi onu da bilmiyorum. Bir başka bilgisayardan bağlandığımda bu problemi yaşamadım mesela. Bu bilgisayarımda birşey var ama ne?

Tarih: 1 Aralık 2005, 17:03 - İp: 213.***.**5.242
concon
concon (üye)
Ankara / Meraklı

Valla benim mesaj servisi de arada gümledi göz göre göre. Fdiker lütfen yardım.

Tarih: 1 Aralık 2005, 17:20 - İp: 195.***.**7.7
gavroche
gavroche (üye)
Bursa / Amatör

Aynı dertten bende muzdaribim arkadaşlar... Malesef bütün yorumlara olan teşekkürlerimi de yine özel msj servisim çalışmadığı için fotoğraflar üzerinden yapmak zorunda kalıyorum... Umarım en kısa zamanda çözülür bu problem...

Tarih: 1 Aralık 2005, 18:11 - İp: 81.***.**8.245
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

sadece windows kullanip internet explorer kullanarak mesaj servisi calisiyor..
mac'de internet explorer kullansaniz bile calismiyor..
opera ile de calismiyor..
....
cozum: windows+IE...

Tarih: 1 Aralık 2005, 19:59 - İp: 62.***.**2.10
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

#bitpire' tarafyndan 06.12.2005 15:16:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Aralık 2005, 09:23 - İp: 213.***.**5.242
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

sevgili dadanagast,
sen çözüm olarak windows diyorsun ama varsın benim mesaj servisim çalışmasa bile macintoshum olsun.. sende iyi biliyorsunki adamı çileden çıkarmayan işletim sistemi mac os x.. windows 70-200 mm objektif ise mac os x 18-600 mm

doğru mu, yanlış mı sevgili dadanagast?

ayrıca fdiker abimize sesleniyorum; lütfen macintosha uyumlu java scriptleri de ekler misiniz? veya eklettirir misiniz? zaten mesaj servisinden başka hiç bir yerde sorunumuz yok..

Tarih: 17 Aralık 2005, 20:19 - İp: 85.***.**3.216
  • 1