seledon
seledon (üye)
Kütahya / Amatör

10 Adet Yorum

bu konu hakkında topik açıldımı bilmiyorum fakat günlük 10 edetten fazla yorum yazamazsınız diye bir ikaz çıkmaya başladı bu konuda sınırlama getirilmesini yanlış buluyorum

Tarih: 15 Kasım 2007, 14:37 - İp: 194.***.**3.130
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Galerinin kontrol paneli bitmek üzere. Bu düzenleme esnasında veritabanında da bazı değişiklikler yaptım.

Kabaca şöyle: Sitede bazı yetkilendirmeler olacak bunlarıda 1 den 10'a kadar numaralandıracak olursak.

1 Siteye yeni üye olmuş arkadaş, galeride fotoğrafı onaydan geçecek ve 20 max. yorum yazabilecek.
2 Fotoğraflarıyla ve kısmen yorumlarıyla rüştünü ıspatlamış bir arkadaş, fotoğrafları onay beklemeyecek ve galeride yorum sınırıda olmayacak.
.
.
.

Yeni uygulama olduğundan şu an için herkesin günlük yorum limiti 20 olarak görüntüleniyor. Önümüzdeki saatlerde değişiklikler olacak.

Tarih: 15 Kasım 2007, 14:49 - İp: 88.***.**6.160
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Güzel bence. Eleştiriler sınırlansın diye bundan bir sene once bir konu açmıştım. Umarım sağlıklı eleştiriler goruruz artık. Son kurallar çok iyi

Tarih: 15 Kasım 2007, 14:51 - İp: 212.***.**9.194
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Güzel gelişme.

Tarih: 15 Kasım 2007, 15:04 - İp: 213.***.**2.98
dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

Konuyla ilgili benimde başlığım vardı. Hemde bir kaç tane

İyi fikir bence de.

Tarih: 15 Kasım 2007, 15:09 - İp: 88.***.**7.214
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

"1 Siteye yeni üye olmuş arkadaş, galeride fotoğrafı onaydan geçecek ve 20 max. yorum yazabilecek. " güzel bi düşünce en azından yorum yazılacak fotoğraflarda seçicilik olur ve hakeden fotoğraflar yorum alır.bi yandan da şöle bi sakıcası olacağınıı düşübüorum bilirosunuz ki bu olayın önüne geçilemiyor yandaşcılık arkdaş kollamak onlara yorum yazmak ya da aaa bana yorum yazış bende ona yazıyım gibi düşüncelere hakim bi çok insan olduğu için bi yandan da ii olmadığını düşünüorum.
"2 Fotoğraflarıyla ve kısmen yorumlarıyla rüştünü ıspatlamış bir arkadaş, fotoğrafları onay beklemeyecek ve galeride yorum sınırıda olmayacak." bu maddede ki rüştünü yorumlarıyla ve fotoğraflarıyla kanıtlamış derken bu ayrgıya kim varacak ve bunun rüştünü ispatlama kararını kim verecek veya bu karar verilirken nasıl kriterler uygulanacak?

Tarih: 15 Kasım 2007, 15:15 - İp: 85.***.**0.117
seledon
seledon (üye)
Kütahya / Amatör

topige konuyu açar açmaz hemen cevabının geldiği için öncelikle teşekkür ediyorum aslında güzel bir uygulama arkadaşlara katılıyorum cyaxar'ın uygulama hakkındaki çeşitli sorularını cevabını açıklarsanız bizlerde bilgi sahibi oluruz. Şahsım adına konuşuyorum sadece şöyle bir sakınca görüyorum günlük yorum alabilecek fotoğraf sayısı fazla olduğu taktirde ne yapılacak yorumsuz mu geçilecek ayrıca mademki böyle güzel bir uygulamaya geçiliyor (güzel, çok güzel, tebrikler gibi kısa kılişe yorumlara da bir sınırlama getirebilirsiniz öneridir taktir sizin)

#seledon' tarafından 15.11.2007 15:44:38 tarihinde düzenlendi.

#seledon' tarafından 15.11.2007 15:49:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Kasım 2007, 15:40 - İp: 194.***.**3.130
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

(güzel, çok güzel, tebrikler gibi kısa kılişe yorumlara da bir sınırlama getirebilirsiniz öneridir taktir sizin)

Katılıyorum...

Tarih: 15 Kasım 2007, 15:49 - İp: 213.***.**2.98
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

YorumLarını Sırf BayanLara YazanLar İçin Kötü Olacak En GüzeL 10 Bayan Seçmekde Zor Sitede

UyguLama Çok GüzeL Bence.

Tarih: 15 Kasım 2007, 16:56 - İp: 88.***.**8.205
sern
sern (üye)
İstanbul / Meraklı

güzel bir uygulamaya başlanmış güzel iyi olur işallaha bu uygulama ile sitenin popülülerliğini kaybdecegi kanısındayım bu yorum kısıtlama olayı ile

evet rütüşü yorum deniyor siz hiç öyle yorum yazdınızmı yazıyorsunuz size teşekkür beklerken tepki sözleri geliyo ki yazacak rötüşlü yorumu

1 ,şık tamam

2,şık kim ıspatlcak rötüşünü gereksiz üstbant sevcenlermi ispatlayacak hı rütüşlü hayır degil diye saçma bir olay

seledon bu topiği açtıgın için teşekkürler sana

evet şip-şak katımıyorum sana kesinlikle bir bayan kullanıcı olarak

yapacaksanız sitede yenilik
günün fotografçısını seçin
günün fotografını seçin
puanlama getirin fotograflara

site günden güne bozuluyor

Tarih: 15 Kasım 2007, 17:24 - İp: 88.***.**1.173
sern
sern (üye)
İstanbul / Meraklı

malum işlerimiz oluyor arasıra girebiliyoruz nete yani
3 gün girmeyince 4 gün 20x4 = 80 yorummu yapacagız yani yorum yapmadıgımız günler toplanacakmı yorumlarımız

Tarih: 15 Kasım 2007, 17:46 - İp: 88.***.**1.173