1dtkky1980
1dtkky1980 (üye)
Muğla / Amatör

Samsung Nx300

özellikleri çok iyi.rakiplerine göre çok artıları var.nikon ve canon gibi ağır ve büyük makinelerin devri illaki kapanacak.etrafa hava atmak için milyonlarca lira harcamak niye?kullanıcıların %90 nı bilinçsiz mkullanıcı

Tarih: 26 Mart 2013, 23:55 - İp: 94.***.**9.85
ozturert
ozturert (üye)
İstanbul / Meraklı

Canon ve Nikon'un da ufak makineleri var. DSLRlardan bahsediyorsun galiba.

Tarih: 27 Mart 2013, 00:56 - İp: 84.***.**5.188
canniko
canniko (üye)
İstanbul / Amatör

bi gün kapansa bile bu kesinlikle samsung gibi kalitesiz foto makineleri ureten bi firma tarafindan kapanmaz.sony,olympus, fuji, pentax gibi firmalar varken.samsungun son donemde ki telefon ve tv pazarinda ki cikisi sizi cok etkilemis olmaliki boylesine samsung fanboy olmussun.ya da calisanida olabilirsin bilemiyorum ama nikonla canonu kesseler 5 tane samsung eder :D

Tarih: 27 Mart 2013, 10:04 - İp: 176.***.**1.29
1dtkky1980
1dtkky1980 (üye)
Muğla / Amatör

samsung un fanboyları daha çok memnuniyetten oluşuyor.müşteri kitlesi daha da artıyor.tv,beyazeşya,vs üretmesinden ne kadar çok rahatsız oluyorsunuz.tüketici hem kaliteli hem ucuz a ürün almış oluyor.samsung nx300 modelinin inceleyin.çok iyi bir makine.nikon ve canon fiyatlarını nerdeyse yarı yarıya düşürdü.onlarda rekabete hazır olmalı.samsung fotoğraf makinesinde galaxy cameray la birlikte daha da iddalı olacak.biraz araştırmacı olalım.

Tarih: 27 Mart 2013, 14:55 - İp: 94.***.**4.179
canniko
canniko (üye)
İstanbul / Amatör

ya makinelerini hic kullanmadi ya da kagit uzerinde okudugun seyler seni cok etkiliyor.galaxy cam dedigin sey,web cam den hallice.herhangi bi magazaya gidip kurcalamani tavsiye ederim.o parlak yuksek cozunurluklu ekrani sayesinde bile net fotograf elde edemiyosun. iyi gunler tsklr.

Tarih: 27 Mart 2013, 18:50 - İp: 5.***.**8.63
1dtkky1980
1dtkky1980 (üye)
Muğla / Amatör

böyle araştırıp incelemeden resim dahi çekmeden yorumlarda bulunup karşısındakiyle bir çocuk münakaşası çıkarmak,marka yı ölümüne sahiplenmek size ve bana birşey kazandırmaz.ben söylediklerimin arkasındayım.galaxy cameralarla çekilmiş resimleri bu siteden yayınlıyacağım.kararı foto .kullanıcıları vercektir.para da karizma da ben de kalacaktır.

Tarih: 27 Mart 2013, 20:54 - İp: 94.***.**3.90
canniko
canniko (üye)
İstanbul / Amatör

vedat kardeşim tekrar ve son kez merhaba, ben incelemediğim ürün hakkında atıp tutmam. herhangi bi markaya bağlı değilim.galaxy camera konsept bi kamera.düşünce çok güzel fakat yapması gereken işten uzakta bi makine.küçük sensörü,çok yavaş açılması,batarya performansı(adamlar bunun için ekstra batarya koymuş öyle rezil),18 optik zooma rağmen sabitleyicisin bilmiyorum var mı varsa da yok gibi olması, son olarakta fiyat/performans oranı çok düşük olması.

o fiyata neler alınır yazsam karakter sınırı gelir.

ha bi de, koyacağın resimler mümkünse amatör kullanacıların çektiği, realist fotoğraflar olsun.öyle tripodla spot ışıklar altında değil :D ok kib byy.

#canniko' tarafından 27.03.2013 21:20:33 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Mart 2013, 21:19 - İp: 78.***.**9.155
1dtkky1980
1dtkky1980 (üye)
Muğla / Amatör

hahahahah...tamam çektiğim resimlere bakarsın artık.tripot kullanmak yasak mı?bilmiyordum.çektiğim resimleri görünce bana hak vereceksin.bir unutmadan,nikon batarya arızasında dünya birincisi bilgin olsun.

Tarih: 27 Mart 2013, 23:15 - İp: 94.***.**3.90
aars
aars (üye)
İzmir / Meraklı

Vedat çektiğin fotoğrafları inceledim wb150 ile çekilmiş ve gayet iyi ama sorun ön yargıda tartıştığın arkadaş isminden belli biraz fanatik
sonuçta tv alırken düne kadar sony ve philips den şaşmayanlar bugün lg samsung kullanır oldu heralde en büyük örnekte budur.

Tarih: 29 Mart 2013, 22:26 - İp: 95.***.**8.239
1dtkky1980
1dtkky1980 (üye)
Muğla / Amatör

evet.aynen katılıyorum sana

Tarih: 29 Mart 2013, 23:50 - İp: 94.***.**4.110
kambises
kambises (üye)
İzmir / Amatör

NX300’ün piyasadaki diğer cihazlarda bulunmayan bir özelliği var onu unutmayalım tridi filmlerin olduğu dönemde, Tek objektifle üç boyutlu fotoğraf çekebiliyor. 45 mm objektifi taktığınızda ürün tek objektifle hem 3D hem de normal fotoğraf çekebiliyor. Bu ürünle beraber bu objektifi de almanız iyi olur.3 boyutlu kayıt etmek isterseniz önerebileceğim bir objektif

Tarih: 23 Haziran 2013, 01:48 - İp: 178.***.**6.181