omergin
omergin (üye)
Kayseri / Meraklı

Www. Bhphotovideo. Com

arkadaslar aranızda bu siteden alısveris yapan varmı turkiyedeki adresime direk yolluyorlar mı yolluyorlarsa gumruk sorunu nasıl hallediliyor ve siparisler ne kadar surede elimize ulasıyor?

Tarih: 20 Aralık 2005, 19:11 - İp: yok
omerk
omerk (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Bhphotovideo Newyork ile sürekli alışveriş yapmaktayım, hatta senede ikikez katalogda gönderirler.

UPS ile 2 günde gümrük sorunu olmadan tekkalem mal getirtebiliyorsunuz. Birden fazla ürün ve paket için ek gümrük vergi ödemelerini UPS halletmekte ve sizee bu parayı yansıtmakta.

Bu nedenle alacağınız ürün ile ilgili bilgileri buradaki UPS kargo firmasıylada konuşursanız gümrük ile ilgili detayları size anlatacaklardır.

Bhphoto Newyork sonderece güvenli bir firma ve bu siteden sorunsuzca ürünleriniz gelmektedir.

Tarih: 21 Aralık 2005, 09:29 - İp: 81.***.**3.240
afrikalı
afrikalı (üye)
Yurtdışı / Amatör

Cahilliğimi bağışlayın omerk, kit halinde getirtdiğiniz bir makineye gümrük uygulanıyor mu? Ben de telefon ile görüştüm bu firma ile, sonra New Jersey şubesinden elden aldırdık. Gerçekten saygın ve güvenilir firma.

Tarih: 21 Aralık 2005, 09:59 - İp: 195.***.**2.86
omergin
omergin (üye)
Kayseri / Meraklı

new jerseyde elden aldıgın adresi yazarmısın afrikalı

Tarih: 22 Aralık 2005, 22:28 - İp: 85.***.**7.18
mediart
mediart (üye)
Ankara / Amatör

Bhphotovideo'dan 3 ay once sennheiser marka kulaklık almıştım 290$'a. UPS'e teslimini biraz geciktirdiler (alımdan 4 gün sonra kargoya verdiler) ama alet sağlam ve gümrüksüz geldi (200$ üstü gümrüklenmesi gerektiği halde) Ben çok memnun kaldım. Hatta geçen ay e-bay da beni 165$ kazıklamaya kalkıncalar böyle güvenli yerlerin değeri daha da artıyor.

Tarih: 23 Aralık 2005, 14:39 - İp: 85.***.**8.165
afrikalı
afrikalı (üye)
Yurtdışı / Amatör

sevgili omergin, Adresi Türkiye'de satılan Amerika menşeli fotoğraf dergisinde mevcut. Şu anda ezbere bilmem mümkün değil. Kayın biraderim new jersey'de restoran işletmecisi. Restoran adı Beyaz Güvercin. Amerikalılar "pis kuş!" deyip de ismi yadırgadıkları bir yer imiş.

Tarih: 24 Aralık 2005, 10:37 - İp: 195.***.**2.86
kornograph
kornograph (üye)
Balıkesir / Meraklı

ben de bu siteden alısveriş yaptım,ürün gümrüge takılınca benm nasıl haberim oluyor ve ürünü geri gönderebiliyomuyum yani alısverişi iptal edebiliyomuyum?zor bi durumda kalabilirm acil cevaplarınızı bekliyorum

Tarih: 16 Mart 2008, 18:49 - İp: 78.***.**4.91
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

kornograph

Satın aldığınız ürün bedeli ne kadar ve posta yolu ile mi yoksa kargo ile mi geliyor?

Tarih: 16 Mart 2008, 19:27 - İp: 88.***.**6.191
  • 1