pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Makro Objektif Alım Sorunsalı

Biliyorum bıktınız artık. Emme bi el atın bakalım. BU tane pentaks uyumlu sıfır veya 2. el makro objektif alcem. Favorum tamron 90 mm. Ama tabi bütün tekliflere açığım. Satmak isteyen veya ucuzu bir yerlerde bilen varsa. Dediğim gibi temiz 2. elde olur yarı fiyatından aşşağıya.

Tarih: 2 Ocak 2008, 16:22 - İp: 88.***.**0.30
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Tarih: 3 Ocak 2008, 10:23 - İp: 212.***.**0.13
onixon
onixon (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

sigma 70mm'yi deniyebilirsin.Sen geniş açı macro çekmeyede alışıksındır.70mm alan derinliği olarakta rahat bırakacaktır.

Tarih: 3 Ocak 2008, 11:02 - İp: 88.***.**3.27
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ahh Ahhh ben hastalıktan öleyim sizler dalga geçin benimle. Boğazım açıyo, öksürüyom. Halim yok. YAtaktan çıkınca tirtir titriyom. Sıcak eve geldik gene hasta oluyoz yav.
70 mm iyide odak uzaklığı düşük. 105 yavaşmış. sanırım en iyisi tamron 90 mm 540 a bayağı iyi. olmazsa onu alem. pentakınki bayağı pahalı. yarı yarıya. Off off yatem ben gali.

Tarih: 3 Ocak 2008, 11:22 - İp: 88.***.**0.30
juniperus
juniperus (üye)
İstanbul / Amatör

Ne olur güzel Türkçemize böyle yeni ve uyduruk kelimeler sokmayalım "sorunsalı" da nedir arkadaşlar.
saygılar

Tarih: 3 Ocak 2008, 18:02 - İp: 88.***.**0.14
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Tamron 90 çok mu hızlı sanıyorsun

Tarih: 3 Ocak 2008, 18:08 - İp: 85.***.**2.74
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Pazar,

Geçmiş olsun....

Beyaz soğanın içine bal dök bir gün beklesin, onunla birlikte ıhlamur iç bişeyciğin kalmaz....

Tamronun 90 mm için ben de iyi şeyler duydum....Fiyatı dolar mı? Yoksa TL mi onu anlamadım....
Bir de lensin Niko F bayonetlisi var mı?

Tarih: 3 Ocak 2008, 18:09 - İp: 212.***.**0.13
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Pazar,

Geçmiş olsun....

Beyaz soğanın içine bal dök bir gün beklesin, onunla birlikte ıhlamur iç bişeyciğin kalmaz....

Tamronun 90 mm için ben de iyi şeyler duydum....Fiyatı dolar mı? Yoksa TL mi onu anlamadım....
Bir de lensin Niko F bayonetlisi var mı?

Tarih: 3 Ocak 2008, 18:09 - İp: 212.***.**0.13
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

oz baba niye çifter çifter yazıyon hastamısın sen.
Toktura gittim.Serum taktılar.İnnede vurcekledi emme ben istemedim.Onun yerine efervesan antibiyotik verdiler.
Tamronda çok hızlı değilmiş.Ama haygli recommed imiş. sigmalar değil. yaaa.
ama benim nikonum olsa kesinlikle 105 mm vr alırdım.

Tarih: 3 Ocak 2008, 21:35 - İp: 88.***.**0.30
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Gerçekten geçmiş olsun Ben öyle serumluk filan olduğunu bilmiyordum...(İğneden korktuğunu da bilmiyordum sağda solda, akrepten çıyandan keneden korkmaz, çok delikanlı arkadaştır diye reklamını yapıyoruz silde şu yazını karizman çizilmesin...)

İşyerinden gönderince böyle, yorumlar yazılar mesajlar hep çift çift gidiyor...Ama Sen elli tane de yazsam cevap vermiyorsun nasılsa... Tamron kaç para diye sordum ama...

Neyse hastasın üzerine gitmeyelim fazla...

Tarih: 3 Ocak 2008, 22:11 - İp: 85.***.**7.184
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Güncel Türkçe Sözlük

sorunsal
sıfat

1 . Çözümü belli olmayan.
2 . Doğru olma ihtimali bulunmakla birlikte, şüphe uyandıran, kesin olmayan, problematik.

-------------------------------------------------------

pazarbey abi, sana kolay gelsin, inşallah alırsın tamron u

Tarih: 3 Ocak 2008, 23:11 - İp: 88.***.**4.142