ruhiodev
ruhiodev (üye)
İzmir / Amatör

Experttip Lens Nedir?

Bazı lenslerin altında experttip olduğu yazılı. Bu experttip lensler nasıldır. Daha mı iyidir.Fiata bakıyorum normal tiplerden pahalı da değil.Açıklama getiren üye arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Tarih: 26 Temmuz 2006, 14:52 - İp: 81.***.**5.237
fdemirhan
fdemirhan (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba Ruhi bey,
Ne tip bir lensin altında yazıyor ? hiç duymadım.
Markasını ve lensi belirleyici özellikleri yazarmısınız ?

Tarih: 26 Temmuz 2006, 17:47 - İp: 85.***.**5.2
ruhiodev
ruhiodev (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili Fatih,
Yeni KM 5D aldım. Ona değişik lensler ararken şu sitede rastladım. http://www.technikdirekt.de/main/en/foto/fotodigital/objektive/obj-konica/page.html?page=7&eurorate=1
Saygılar....

Tarih: 26 Temmuz 2006, 18:23 - İp: 81.***.**5.237
fdemirhan
fdemirhan (üye)
İstanbul / Amatör

Ruhi bey,
bir göz attım o siteye, sanırım mağazanın bir sebepten dolayı önerdiği ürünlere koyduğu bir işaret. Fiyatı veya kalitesi nedeniyle önerdiğini sanıyorum.

Tarih: 26 Temmuz 2006, 18:35 - İp: 85.***.**5.2
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Ruhi bey merhaba.
Açmış olduğunuz konu başlığı daha çok Objektif ve Filtreler ile ilgili olduğu için konuyu yarın o bölüme taşıyacağım.Konunun takibini oradan yapabilirsiniz.

Tarih: 28 Temmuz 2006, 00:05 - İp: 85.***.**6.245
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Adnan abi birkaç ay önce de benim açtığım başlığı İlker başka bir yere taşımıştı,şimdi ise sen.Size yöneticilik görevi verildi de ben mi bilmiyorum yoksa bir link ile mi yüklemeyi ve taşımayı gerçekleştiriyorsunuz?

Tarih: 28 Temmuz 2006, 00:10 - İp: 85.***.**3.41
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Kıvanç sadece konuların birbirine karışmasını önleyip , sitenin daha derli toplu olması için çaba sarfediyoruz.

Tarih: 28 Temmuz 2006, 00:44 - İp: 85.***.**6.245
  • 1