hknbjk
hknbjk (üye)
İstanbul / Amatör

D80 İçin Hangi Lensler Acil Bilgi

arkadaaşlar selam siteniz çok güzel bende yeni başlayanlardanım anlıyacağınız yani bi acemi daha geldi
ÖĞRENMEK İSTEDİĞİMM... nıkon d80 makine almak istiyorum use den arkadaşım getirecek orda kıt olarak takım olarak satılıyor ve değişik lensler var hangisini tercih edebilirim , bununla birlikte yanında almam gereken lens olsun diğer aksesuarlar olsun nelerdir... benim öyle dağ yada manzara çekme gibi bi düşüncem yok sadece ailem ve tatillere gittiğim zaman kaliteli resimler almak istiyorum tabii güzel yerler bulursam onlarıda çekmek istiyorum. bu konuda çok kafam karıştı.. yardımlarınızı bekliyorum acil şimdiden herkese teşekkür ederimm...

Tarih: 29 Aralık 2007, 15:12 - İp: 85.***.**1.225
leadera
leadera (üye)
İzmir / Amatör

Merhaba. Eğer tatilde ailenizle fotoğraf çekecekseniz bir dslr almanıza gerek yok taşımanız zor olur. Sadece body ve kit lens 1 kg (d 80 için). Yani sürekli çanta ile gezeceksiniz. Kompakt bir makine alabilirsiniz. Sizin için daha rahat olur. Ama ille de D 80 diyorsanız. Bir bakın ben de buradan getirttim bu seti fiyatı çok uygun ve güvenilir. Türkiye fiyatının yarısı. Ayrıca aksesuarları da çok. Hoşçakalın.
http://cgi.ebay.com/Nikon-D80-Digital-SLR-Camera-18-135-2GB-Flash-NEW_W0QQitemZ290194135400QQihZ019QQcategoryZ147174QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Tarih: 29 Aralık 2007, 23:23 - İp: 88.***.**1.180
  • 1