amelebashi
amelebashi (üye)
İstanbul / Meraklı

Canon S3 İçin Filtre, Adaptör

Arkadaşlar, merhaba

Bir kaç haftalık Canon S3 sahibiyim. Bu makime ile kullanabileceğim adaptör ve filtreler konusunda önerileriniz nelerdir.

Ek zoo özelliği verecek adaptörleri de düşündüm ama bunlar çok pahalı. Erkayalar'da 280 küsür euro dendi bir tanesine. Bende macro su kalsın diye düşündüm

Filtre konusunda önerileriniz konusunda yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Tarih: 21 Temmuz 2006, 18:31 - İp: 195.***.**4.28
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ben sana 120 euroya o 280 dedikleri tele objektifi, 100 euroya makro ve 30 euroyada adaptörü vereyim.
tamamı 250 euro yapar. yanında ber tanede filtre hediye veriyim. Bir tane parası bile değil.
zoom dedidğin telekonverter 1.5x.

Tarih: 21 Temmuz 2006, 18:53 - İp: 88.***.**2.84
e0s
e0s (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Sevgili amelebashi
Mecidiyeköy NT teknoloji mağazamızdan
Adaptör:42€
Tele:150€
Geniş açı:225€
bu fiyatlardan bonus 12,asya finans,15 taksit ile almak istersen benimle irtibata geç siparişi vereyim.
Filtre olarakta UV,polarize,skylight alabilirsin.
Hoşçakal.

#e0s' tarafyndan 21.07.2006 19:04:50 tarihinde düzenlendi.

#e0s' tarafyndan 21.07.2006 19:06:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Temmuz 2006, 19:04 - İp: 85.***.**3.100
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

amelebashi merhaba.. foruma hosgeldin..

sifirini alabilirsin furkan (eos) arkadasimizin yardimi ile, ama ne olur pazarbey arkadasimizdan al.. pazarbey, uzun suredir elindekileri satip da dslr almaya calisiyor, bir aldiramadik.. (sen alirsan; bundan sonra yok almayacagim su anda demek gibi mazereti kalmaz pazarbeyin.. )
..

(umarim yanlis anlasilmaz soylediklerim..)

Tarih: 21 Temmuz 2006, 19:52 - İp: 62.***.**2.10
turk52
turk52 (üye)
Ordu / Reklam Fotoğrafçısı

www.gittigidiyor.com'da s3 için aparat bulabilirsiniz..

Tarih: 24 Temmuz 2006, 10:51 - İp: 81.***.**3.60
amelebashi
amelebashi (üye)
İstanbul / Meraklı

Yardımlarınız için teşekkürler. Forumu Mart ayından beri takip ediyorum ama mesaj yollamak için geçen hafta üye oldum sonunda Aranıza adım attım. Sizleri okuyarak az zaman harcamadım ekran başında.

Aslında ben de DSLR alacağım. Ama geçiş aşamasını S3 ile idare ediyim dedim. Aslında Sony DSC-V1 vardı ama kaybettim. 2004 yazından beri 4000 den fazla fotoğraf çekmiştim .

DSLR için bilgilenmek amacıyla forumdaki mesaajları okurken Canon'dur Nikon'dur yok Sony Alfa'dır derken kafam karıştı. Arkadaşlarımdan biri Amerika'ya giderken en azından DSLR konusunda karar verene kadar Canon S3'de karar kıldım.

DSLR konusunda sizlerin de netleşmenizi bekliyorum Şu Photenika'dan sonra ortalık biraz durulur herhalde.

Filtre, adoptör, convertor fiyatlarını Sirkeci'de sorduğumda fiyatları görünce "ohaa" dedim .

En iyisi bende DSLR için yavaçtan para biriktirmeye başlıyım.

DSLR konusunda yine sizleri okumaya devam.

Tarih: 24 Temmuz 2006, 22:30 - İp: 85.***.**3.251
  • 1