metalakrep
metalakrep (üye)
Denizli / Meraklı

Yardım... Olympos-310

forumdakı herkese selam..

Bi digital makina almayı düşünüyorum.. Uzun süredir digital makinaları araastırıyorum.. profesyonel yada amatör deilim.. Sadece merak, hobi, fotoğraa olan aşırı ilgi bendeki. Asıl konuya geleyim... Gönül ister di ki o kocaman pahalı makınalardan alayım bı tane ama Maddi imkanlar cercevesınde bı secım yapmak zorundayım...

MAX limit 200 TL. buna fiyata uygun makinalar arastırdım gözüme OLYMPUS FE-310 MODELİ takıldı..

biraz daha arastırma yaptım forumun birinde bu makinayı kullanan kişiler şikayetlerini yazmıslar... "Çok çabuk pil bitiyor." "Zoom da problem war, makınadan garip sinir bozucu sesler geliyor" şeklinde şikayetler.... bunları okuyunca tereddüte düştüm ...

Bu makinayı kullanan warsa yada hakkında bilgisi olan arkadaslardan yardım ıstıyorum...

Sizce OLYMPUS FE-310 nasıl?? Tavsiye eder misniz?? EKSİLERİ yada ARTILARI nelerdir?

VAYA BU FİYAT ARALIĞINDA TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ DAHA İYİDİR DEDİĞİNİZ MAKİNA VAR MI????

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

#METALAKREP' tarafından 11.01.2009 11:15:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ocak 2009, 23:21 - İp: 88.***.**0.50
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

en kısa zamanda başlığı değiştir ve forum kurallarını oku..

Tarih: 11 Ocak 2009, 00:50 - İp: 85.***.**4.70
metalakrep
metalakrep (üye)
Denizli / Meraklı

forumda yeniyim ksura bakmayın.. olmus mu baslık??? olmadıysa da silin gitsin yardım edene de etmeyene de teşekkürler

Tarih: 11 Ocak 2009, 11:16 - İp: 78.***.**3.97
  • 1