crussor
crussor (üye)
İstanbul / Meraklı

Türkiyede'ki D70 Ve 300d Fiyatları

Selam Arkadaşlar
D70 almak isteyen arkadaşlar, eğer işbirliği yaparsak sanırım bu hepimizin karına olur. Şimdiye kadar bulduğunuz en ucuz D70 ve Canon 300D fiytlarını ve nerede olduğunu yazarsanız herkes için çorbada biraz tuzunuz olur.
İşte benimkiler:
EOS 300D+ 18-55mm Objektif : 1100 Euro
Özyılmaz Fotoğrafçılık (Sirkeci)

D70+ 18-70mm Objektif : 1700 $
Zoom İthalat (Sirkeci)

Haydi Bakalım !!

Tarih: 30 Kasım 2004, 12:31 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

saygın adlı arkadaş 1100-1200 dolara ABD den getirebilirmiş...şu anda ç.kalede okuyor

Tarih: 5 Aralık 2004, 21:37 - İp: yok
onderkoksal
onderkoksal (üye)
Ankara / Amatör

Arkadaşlar ben şubatın ilk haftasında (biraz geç ama) amerikadaki arkadaşıma buydig.com'dan aldırcam. Şu anki fiyatı 1169$ (18 - 70 mm lens dahil). Ama kendisinin veya herhangibir arkadaşı gelemediği takdirde çökerim valla...Çünküsigortalı kargo parası uspostal'da yaklaşık 150$ ...ettimi sana 1300$.... ona yakın paraya türkiyedende alabiliriz , hiç olmasa garantisi olur.... vaz mı geçsem bu amerika sevdasından...offf makina beğenmek ayrı bir sorun almak ayrı bir sorun... ne bu yaaa

Tarih: 6 Aralık 2004, 18:33 - İp: yok
crussor
crussor (üye)
İstanbul / Meraklı

Xder arkadaşım,
Türkiye'de D70 1500 küsür dolar (kdv dahil). Yani her halükarda 200 $ karın var. Ama garanti olayı insanı tedirgin ediyor değil mi? Eğer gücün yetiyorsa arkadaş, al buradan, biraz harç borç olacak belki ama makina elinde olduktan sonra koymaz adama valla. Ben olsaydım böyle yapardım en azından.
Murat, arkadaşından tam bir fiyat söylüyor mu? Yani buna yol parası vs. dahil mi? Rica etsek bize de getirir mi acaba? Acaba istemekle yüzsüzlük mü etmiş oluruz, ne dersin?

Tarih: 7 Aralık 2004, 00:57 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

Bana sadece ABD deki fiyatı söyledi ama bilmiyorum dahil mi yol parası falan...Bence isteyebilirsin çünkü önceden kendisi böyele bir konu açmış ABd den getirebilirim diye...ben sana az sonra mail adresini yazarım...

Tarih: 7 Aralık 2004, 17:14 - İp: yok
crussor
crussor (üye)
İstanbul / Meraklı

murat'cığım uğraştıracağım seni yine ama, bir zahmet yollarsan sevindirirsin bu garibi. ( garibe bak, d70 ısmarlıyo )
Sen ne düşünüyorsun, ısmarlayacak mısın? Bana iyi bir fırsat gibi geldi.

Tarih: 7 Aralık 2004, 17:43 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

Uğraşmak önemli değil yeter ki vatandaşımız 100-200 dolar veripte kazıklanmasın...(biraz sert bir tabir oldu ama aklıma başka bir şey gelmedi)
[email protected]

Tarih: 7 Aralık 2004, 18:37 - İp: yok
onderkoksal
onderkoksal (üye)
Ankara / Amatör

yaw arkadaşlar bu fiyat konusunda (ulaşım dahil mi değil mi falan) bizleride bilgilendirmeyi unutmazsınız demi? Hiç olmazsa makinayı alırken bir fikrim olur...
Teşekkürler

Tarih: 9 Aralık 2004, 19:39 - İp: yok
crussor
crussor (üye)
İstanbul / Meraklı

Bilmiyorum ki xder, adama mail attım cevap vermedi hala. Tuzu kuru bunun galiba.
Murat sen de bir yoklasana bakalım ne diyecek? Uygun fiyat verse sen amerikadan getirtmeyi düşünmez misin?

Tarih: 9 Aralık 2004, 19:42 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

Arkadaşlar müjde...
ABD den gövde 963 dolara buldum üstelik kdv,kargo hepsi dahil...

Tarih: 14 Aralık 2004, 19:04 - İp: yok
crussor
crussor (üye)
İstanbul / Meraklı

Murat makinayı arkadaşın mı getirecek yoksa kargo ile mi alacaksın?
Arkadaşın getirecekse fiyatı pahalıya bulmuş epey. Ebay.com da 700'a kadar D70 bulabilirsin.(Body+512 CF) veya şu linke bir bak:
Ebay.com
Yok sen ısmarlıyorsan kargo ile o fiyata yükselmesi normal.
Ama bence amerikadan getiriyorken lens kiti ile getirmek daha mantıklı. Burada o lensi KDV dahil 350-400 $ dan aşağı bulman biraz zor.
Ama elindeki lensi kullanacaksan, valla hayırlı olsun derim, ne diyeyim

Tarih: 16 Aralık 2004, 11:42 - İp: yok