seyyahi
seyyahi (üye)
İstanbul / Meraklı

Sonydsc-h3, Fuji S5700, Canon Sx100

Bu üç makina da incelemelerimde benzer özelliklere sahip makinalar gibi geldi. Bugünlerde bunlardan birini alacağım. Kullanan yada bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum. Hangisi almaya daha çok değer? (Bunlara alternatif aramıyorum) İçlerinde fiyat olarak en uygunu Fuji diğerlerinden 100YTL daha uygun gelecek bana.
SonyDSC-H3
Fuji S5700
Canon SX100

Tarih: 4 Ocak 2008, 20:34 - İp: 88.***.**5.5
orsa
orsa (üye)
İstanbul / Meraklı

yeni aldım H3 ü. şahsen daha fotoğrafçılıkla detaylı olarak bir şey söyleyemeyeceğim fakat bütçeme ve yorumlara göre karar verdim. arabistandan 400 ytl civarına aldım. henüz çözme aşamasındayım. fakat beni tatmin edecek gibi. manuel olarak bir iki ayarı tutturdukça (öğrenme aşamasında yani =) çok kaliteli sonuçlar çıkıyor.

makinenin ele oturuşu gayet nizami. ağırlığı falan tatmin edici.

Tarih: 5 Ocak 2008, 11:12 - İp: 212.***.**7.23
maddox44
maddox44 (üye)
İstanbul / Meraklı

başka cevap yok mu biz anlamayanlar için

tşkler

Tarih: 9 Nisan 2008, 20:09 - İp: 85.***.**9.54
mat_67
mat_67 (Objektif)
Kastamonu / Amatör

valla ben de senin gibi sordum burada ve ustaların fikirleri doğrultusunda ben de bir CANONcu olacağım yakında... hem de düşündüğün Canon modelini almayı düşünüyorum

Tarih: 9 Nisan 2008, 20:17 - İp: 78.***.**5.96
aircd7
aircd7 (üye)
Ankara / Amatör

canon dan şaşma sx 100 al kafan rahat olsun

Tarih: 10 Nisan 2008, 00:22 - İp: 88.***.**5.236
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 10 Nisan 2008, 08:00 - İp: 78.***.**2.252
  • 1