badakist
badakist (üye)
İstanbul / Amatör

Sony W200 mü T100 mü Almalıyım?

slm arkadaşlar birazdan makine alıcam ama w200 ile t100 ikisinden birini alıcam siz hangisini önerirsiniz?

saygılar.

Tarih: 9 Kasım 2007, 16:00 - İp: 85.***.**7.187
freerapper
freerapper (üye)
İstanbul / Amatör

t serisi daha başarılı bence çok güzel özellikleri var.

Tarih: 14 Kasım 2007, 00:24 - İp: 85.***.**8.104
oerkara
oerkara (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

BUNLARLA UĞRAŞMA GERÇEK BİR DSLR AL NİKON CANON PENTAX GİBİ
kafan ağrımasın

Tarih: 15 Kasım 2007, 22:07 - İp: 85.***.**1.184
e0s
e0s (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

CANON IXUS serisinide incelemenizi tavsiye ederim.T100 fiyatlarına IXUS serisinde çok kaliteli ürünler satın alabilirsiniz.

Tarih: 15 Kasım 2007, 23:41 - İp: 88.***.**4.64
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Arkadaşın sorusu gayet net ve açık,eğer içinde de kuşkuları yoksa almak istediği şey belli,neden başka yönlere çekilmiş öneriler anlamadım.

Ben sadece elime aldım ama fazla inceleyemedim makinaları.Ama iki önemli izlenimim var W ve T serisi hakkında

W serisinde Carl-zeiss lens kullanılıyor ki yine Sony'nin kendi serisi olan S serisinde (S650 gibi) Sony kendi lensini kullanıyor.Yani W serisi Sony içinde ufak kompaktlarda çok başarılı.Eğer Manuel modları da varsa alınabilir bir makina.

T serisi ise dizaynı ile öne çıkıyor.İncecik bir makina,objektif zoomlama sırasında öne uzamıyor vs.Bu da T serisinin olayı.Bundan fazla da birşey bilmiyorum doğrusu.

Eos, Ixus önermiş.Canonda da ufak ve dizaynı ile öne çıkan dijtiallerdir Ixus modelleri göz atabilirsiniz.Ama tabi Ixusa el atarsak her markanın benzer kompaktları var bu sınıfta.Hangi birini önereceğiz :D

Tarih: 16 Kasım 2007, 03:19 - İp: 144.***.**0.228
  • 1