metin79
metin79 (üye)
İstanbul / Amatör

Sirkeci Fiyat Araştırması Yaptım

herkese slm, bende fotoğraf makinası almaya çalışan ve bunun için kafa patlatan birisiyim,bugün sirkeciye gittim,ilk baktığım yer tabi ki doğubankdı benim aradığım makine sony f717 , 4-5 yerde buldum 580€ - 650€ fiyat verdiler, makineler japon malı,benim en çok kafamı kurcalayan konu garanti gerçi garantisi var dediler ama..?, neyse daha sonra hayyam pasajına geçtim orada pek dijital makine yok genelde slr makineler var, orada aydınlara uğradım onların elinde sony f717 yoktu olmpus,canan,kodakları inceldim,herbir makineyle resimler çektik ve inceledik gerçekten çok yardımcı oldular ve birçok konuda bilgilar aldım,makinelerin fiyatları iyi hemde kredi kartlarına 6 veya 9 taksit yapabiliyorlar(peşin fiyatına) ama makineler çin malı, birçok makine inceledim ama genede sony f717 diyorum gerçekten harika bir makine, başka araştrma yapan ardaşlar varsa onların önerileri bekliyorum benim araştırmalrım sürüyorum başka bilgiler buldukça sizlerle paylaşıcam,Allah fotoğraf makinesi alacaklara kolaylık versin

Tarih: 1 Ekim 2004, 02:19 - İp: yok
mag57
mag57 (üye)
İstanbul / Meraklı

SONY F717 BULMUŞKEN BAŞKA MAKİNA ARAMA BENCE

SELAMLAR

Tarih: 7 Ekim 2004, 17:12 - İp: yok
mek_888
mek_888 (üye)
Bursa / Amatör

SLM

internette ararsan f717 nin 449 dolara kadar düştüğünü görürsün.Üretimden kalktığı ve tahtını f828 e bıraktığı için ucuzlamasını bekliyorum.Bu makine ile ilgili bilgileri paylaşabiliriz.Umarım bütcene uyar bir sony alırsın.Hiç bir zaman bir sony den hayal kırıklığı duymadım.

Tarih: 11 Kasım 2004, 02:53 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

sn.mek_888,

717 nin bu fiyata nerde satildigini soylermisiniz?
yada bir url.
tesekkurederim.

Tarih: 11 Kasım 2004, 09:15 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

d70 neden düşünmüyorsun?aşağı yukarı aynı fiyat.üstelik dslr ve bir sürü objektif...

Tarih: 11 Kasım 2004, 16:28 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

"d70 neden düşünmüyorsun?aşağı yukarı aynı fiyat.üstelik dslr ve bir sürü objektif..."

gercekten oyle ise neden dusunmuyorsunuz arkadaslar??

DSLR ile DSLR-gibi makineler ayni degiller.. juggler, sitesinde, DSLR-gibi olanlara dogan gorunumlu sahin demis..) aradaki farklara dikkatle inceleyecek olursaniz neden oyle oldugunu rahatlikla gorebilirsiniz..

"SONY F717 BULMUŞKEN BAŞKA MAKİNA ARAMA BENCE"

ama sen hala daha ariyorsun mag57..) neden nikon 5700 mu yoksa sony f717 mi diye soru sordun forumda?

Tarih: 12 Kasım 2004, 22:45 - İp: yok
  • 1