blindmyeyes
blindmyeyes (üye)
İstanbul / Amatör

Samsung Wb100

Merhaba,ben Samsung WB100 model makineyi almayı düşünüyorum fiyatı 325 lira. Fotoğraf makineleri için bir bilgim olmadığı için bende bu işin ustalarına sormaya karar verdim Sizce bu makine nasıldır? Eksileri artıları nelerdir? Bu fiyat uygun mudur? Sizce makineyi almalı mıyım tavsiye eder misiniz? Fazla bir beklentim yok amatör olarak fotoğraf çekmek istiyorum dijital almak yerine görünüş açısından böyle bir makine almak istiyorum. Sizce nasıl?

Tarih: 4 Nisan 2013, 01:06 - İp: 88.***.**4.103
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

geniş açısı çok iyi, gündüz çekimleri iyi, kapalı ortam/gece çekimleri idare eder...pilli olması bence avantaj, ergonomisi de güzel...

o fiyata alınabilir, vizörü olsaydı ben de alırdım...

Tarih: 4 Nisan 2013, 14:41 - İp: 176.***.**1.69
blindmyeyes
blindmyeyes (üye)
İstanbul / Amatör

Bugün makineyi aldım ilk izlenimlerime göre çok beğendim şarj edilebilir pillerde aldım bakalım hayırlısı
Makine nasıl çekiyor diye merak eden arkadaşlar varsa fotoğraf paylaşabilirim.
@kiev19 güzel yorumun içinde ayrıca teşekkür ederim kardeşim

Tarih: 4 Nisan 2013, 17:52 - İp: 88.***.**4.103
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

hayırlı olsun...

Tarih: 4 Nisan 2013, 18:22 - İp: 176.***.**1.69
mutlu06
mutlu06 (üye)
Bartın / Amatör

almışsın hayırlı olsun. geç kaldım ama ben de al diyecektim zaten. WB 100 kullanıyorum. profesyonel değilsen kompak makina fiyatına alabileceğin en iyi ürün. Aydede isimli fotografımı diğer ay resimleriyle kıyasla. Ara gülerin dediği gibi En iyi makina en iyi fotografı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.

Tarih: 30 Nisan 2013, 14:55 - İp: 94.***.**6.238
  • 1