jazz
jazz (üye)
İzmir / Meraklı

Pentax Optio 30 Sorunmu?

Daha dün 20.08.2004 tarihinde elime geçen pentax optio 30 marka makinenin lcd ekranında çekim modundayken LCD ekranın solunda ve ekranın yükseklik olarak tam ortasında tek bir pixellik kırmızı bir nokta var, çok küçük dediğim gibi tek bir pixel. Bu makinayı kullananlar söyleyebilirmi acaba, bu bir problemmi yoksa görüntüyü ortalamak için yardımcı olan bir özellikmi? Kafama takıldığı için sordum yoksa pentax optio 30 iyi bir makine diye biliyorum, içime siner inşallah... makineyi bascuda'dan aldım 128 MB SD ram hediyeli kampanya dahilinde..

Tarih: 20 Ağustos 2004, 11:24 - İp: yok
max
max (üye)
İstanbul / Amatör

Değiştirilmesini talep edin.O bir bozukluk normalde yok öyle bir nokta yani sizin dediğiniz gibi ortalamak için vs. bir nokta değil.

Normalde çok güzel bir makina dediğiniz gibi değiştirin geç olmadan çok memnun kalıcaksınız.

Tarih: 20 Ağustos 2004, 11:48 - İp: yok
max
max (üye)
İstanbul / Amatör

eminim Pentax Ist-D ve Pentax S40 var şu anda bende.Ve tüm modellerinide kullandım.

Makina çok iyi bir makina hatta ben kendime almak istiyorum ancak sizinki hatalı bir ürün olabilir.Bascuda'nın değiştirmesi lazım.Değiştirdikten sonra içinizin rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Tarih: 20 Ağustos 2004, 12:03 - İp: yok
max
max (üye)
İstanbul / Amatör

Benim dediğim kesin bu konuda bir şey yazarım reklam olur yazmıyorum.Pentax konusunda güven bana

Optio 30 çok güzel bir makina ama sendeki hatalı.Baskuda.com'un değiştirmesi lazım.

Tarih: 21 Ağustos 2004, 00:00 - İp: yok
mercelebi
mercelebi (üye)
İstanbul / Amatör

evet böyle bir problemin olmaması lazım..ben optio30 kullanıyorum böyle bir problem yok..sizi rahatsız ediyorsa değiştirmeyi talep edin..değiştirirlermi o bilinmez..

Tarih: 21 Ağustos 2004, 00:51 - İp: yok
  • 1