m_caglar
m_caglar (üye)
Malatya / Amatör

Panasonic Tz5-7 İle Sony W290- T500

slm arkadaşlar, ben hem kaliteli fotograf çeken hem de iyi kalitede video kayıt yapabilen bir fotograf makinesi almak istiyorum, biraz araştırdım ve panasonic tz5-7 ile sony w290- t500 arasında kaldım, video kayıt yaparken zoom özelliği de istiyorum, yardım ederseniz sevinirim, şimdiden tşk.

Tarih: 15 Temmuz 2009, 18:08 - İp: 95.***.**0.65
vankomisin
vankomisin (üye)
Ankara / Meraklı

eğer kaliteli video çekmek istiyorsan panasonic lumix dmc-zs3/tz7 yi şiddetle tavsiye ederim birçok HD el kameralarından daha iyi HD çekim yapıyor çekim esnasında zum yaptığın taktirde de netlik kesinlikle bozulmuyor ve 12x optik zuma sahip ,ben bir ay önce ebay dan kargo dahil 600 tl civarnda bir paraya getirttim bayram a bir ay kala ve bir ay sonrasında hediye olarak 300 euro ya kadar gümrüğe takılmadan evine teslim ediliyor.

Tarih: 24 Eylül 2009, 03:46 - İp: 88.***.**2.203
melihengin
melihengin (üye)
Kayseri / Amatör

şuan fuji f60fd kullanıyorum daha önceki makinem panasonic fx-01 di ve panasonicin video kalitesi muhteşem.resim kalitesi ise sabah çekimleri güzel ama aksam olayına gelince tamamen fiyasko idi,noisden resim görünmüyordu
eğer lens olayına takılı kalırsan canon ve nikondan baskasını alma fakat arkadaslarında dediği gibi kompakt makinelerin lensleri hemen hemen aynı kalitede.
kompakt alırken dikkat etmen gereken seyler sensör boyutu, geniş açı ve noise etkisidir bence

Tarih: 29 Eylül 2009, 14:47 - İp: 81.***.**9.183