mozarrt
mozarrt (üye)
İstanbul / Amatör

Panasonic Lumix Fz5 Mucizesi

selam değerli arkadaşlar başlığımı abartıyor sanmayın ukalalık da etmek istemiyorum bu kadar üstadın olduğu bir form da ama benimde bir bilgi katkısm olsun istedim konu fz 5 ib noise konusunda tüm abileri yani fz30 fz7 fz50 gibi yüksek çözünürlük ve isolu makinalardan çok iyi olması ilk çıktığında almıştım sırf leica sevdasına iyikide almışım malum lens kalitesi çekilen fotoğraflara bakarsanız ortada ama ilginç olan üzst modellerde ki noise problemleri bu makinada yok denecek kadar az üztelik iso 400 de bile
makina ilk çıktı ödül almıştı takip edenler bilir sonra birden üretim durdu valla ufak tefek ama ben fotoğraf kalitesi yüzünden birde bu ren k gürültüsü noise yüzünden değiştirmiyorum kıssadan hisse yeni başlayanlar eğer ikinci el hesaplı makina arayanlar düşerse kaçırmayın bu arada ne olur diğer lumix çi arkadaşlar alınmasın yada kızmasın bu yorumuma sonuçta bende ilk leicacılardanım saygılar

Tarih: 15 Ağustos 2007, 11:58 - İp: 88.***.**6.91
mozarrt
mozarrt (üye)
İstanbul / Amatör

burdan çektiğim bazı fotolara bakabilirsiniz http://galeri.netfotograf.com/portfolyo.asp?foto=mozarrrt

Tarih: 15 Ağustos 2007, 12:20 - İp: 88.***.**6.91
  • 1