moonaldi
moonaldi (üye)
İstanbul / Amatör

Olympus Sp-560 Uz mi Fujı S8000 Fd?

arkadaşlar araştırdım ama bir tülü karar veremiyorum sizce hangisini almalıyım yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Tarih: 16 Ocak 2008, 15:23 - İp: 88.***.**2.156
fotofine
fotofine (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

SELAM KARDEŞİM AYNI DERT BENDE DE VAR AMA BENCE PANASONİC FZ 18 İ DE İNCELEE..

Tarih: 16 Ocak 2008, 17:15 - İp: 88.***.**2.138
moonaldi
moonaldi (üye)
İstanbul / Amatör

evet artık bir alternatifim daha var işim daha da zorlaştı teşekkürler...

Tarih: 16 Ocak 2008, 17:55 - İp: 88.***.**2.156
i karayel
i karayel (üye)
Muğla / Amatör

ben olsam olympus'u listeden çıkarırdım...

Tarih: 16 Ocak 2008, 18:28 - İp: 85.***.**5.244
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Arkadaşlar bu optik zoom çılgınlığı niye ? Normal fotoğrafçılık kriterlerinde düşük zoom aralıkları dah makbulken bu markalar neden kandırıyor insanları böyle zoomla pikselle iso ile.

Benim size önerim olabildiğince büyük sensörlü,çokça Manuel kullanım imkanı olan,mümkünse raw çeken makinalara sahip olmanız.En önemli şey de illa bu makinalara para verecekseniz az para vermeniz.

Tarih: 17 Ocak 2008, 11:37 - İp: 81.***.**0.161
moonaldi
moonaldi (üye)
İstanbul / Amatör

CANON - EOS 350D için ne dersiniz bu SLR olduğu için bunu mu tercih etsem

Tarih: 17 Ocak 2008, 11:40 - İp: 88.***.**2.156
moonaldi
moonaldi (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar büyük kararsızlıklar ve araştırmalar sonucunda CANON - S5 IS ye karar vermiş durumdayım çok teşekkürler yorumlar için...

Tarih: 17 Ocak 2008, 11:47 - İp: 88.***.**2.156
i karayel
i karayel (üye)
Muğla / Amatör

makinen hayırlı olsun bol fotoğraflı günler...

Tarih: 18 Ocak 2008, 15:38 - İp: 212.***.**5.224
musiciann
musiciann (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar dün lympus sp-560 ı aldım ve fakat almadan önce bende sizler gibi araştırdım örneğin fuji s800fd 6500fd modellerini özellikle inceledim ancak olympusun eline sus dökemezler..evet 6500 manuel objektif ancak oldukça büyük bir makina oldukça ağır performasn olarak fena sayılmaz..s8000 ise hayal kırıklığı oldu 6500e göre çok yavaş hantal bir makina ve tasarım olrakda çok hoş değil ancak olympus diğerlerine göre hem tasarım hemde performasn açısından oldukça iyi diyebilirim..18x optik zoom kesinlikle hakkını veriyor zaman olursa fotoğraflarımı paylaşmak isterim sizlerle...dediğim gibi oldukça ergonomik boyut olrak küçük ve hafif..menüler uçak hızında..focuslaması makrosu oldukça iyi sonuçlar veriyor..sormak istediğiniz bir soru varsa bekliyorum

Tarih: 5 Şubat 2008, 08:28 - İp: 88.***.**5.226
kamikazeee
kamikazeee (üye)
Kütahya / Amatör

musiciann olypus SP-560 da video modunda çekim esnasında optik zoom kullanabiliyormuyuz.?Bazı yerlerde kullanılıyor bazı yerlerde kullanılmıyor diyorlar..Sende makina olduğu için senden öğrenelim işin doğrusunu..Makinadan ne kadar memnunsun bende düşünüyorum da hala tam bi karar verebilmiş değilim...

#kamikazeee' tarafından 17.04.2008 22:02:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Nisan 2008, 22:01 - İp: 88.***.**1.33
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 18 Nisan 2008, 07:58 - İp: 78.***.**9.61
  • 1