k_i_m_i
k_i_m_i (üye)
Ankara / Amatör

Olympus Fe-5035 Nasıl Bir Makinadır?acil

Herkese iyi günler fotoğrafçılığa daha yeni başlıyorum. Olympus markası nasıl bir markadır? Beni yarı yolda bırakırmı? Media Markt ta çalışan adam hastanelere lens üreten bir marka olduğunu fiyatının 500 liradan 299 liraya düştüğünü söyledi ben markasını duymadığım için alırken tereddüt ettim beğenmezsen 14 gün içinde getir değiştiririz dedi. Ben yeni başladığım için makinadan anlamıyorum bu aldığım ilk makinem Olympus nasıl bir markadır sorun çıkartırmı makine fiyatına göre pahalımı kullananlar veya bilgisi olanlar varsa yardımcı olmalarını rica ediyorum makineyi dün aldım 12 şubat 2011 de en geç 14 gün için de götürebilirim yardımcı olan olmayan herkese şimdiden çok teşşekkür ederim.

Makinenin özellikleri:http://www.olympus.com.tr/consumer/29_pen-camera_fe-5035_23036.htm#

Tarih: 13 Şubat 2011, 14:25 - İp: 78.***.**1.108
k_i_m_i
k_i_m_i (üye)
Ankara / Amatör

52 kişi okumuş hiç kimse yorum yazmamış. Lütfen bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi ? nasıl bir makine gönül rahatlığıyla kullanabilirmiyim.

Tarih: 16 Şubat 2011, 13:36 - İp: 95.***.**3.229
musti35
musti35 (üye)
İzmir / Meraklı

Öncelikle fotoğrafçılığın önde gelen firmalarının hepsi lens üretirler.

Bahsettiğniz normal piyası fiyatı 300 Tl civarı.

Satış politikası bir nevi size söylenenler.
Bir nevi Teknosadakilerin sürekli kötü modelleri bile olsa her zaman Fujifilm makine önermeleri gibi birşey...

Gelelim makineye .
Sizin için biraz inceledim.

Madem 300 lrianız var.
Gönül rahatlığı ile kullanmak istiyorsunuz ve basçek makine istiyorsunuz;
bırakın bu modeli

Canon ixus 95 yada 105 alın.
Güle güle kullanın..

Her önüne gelen teknoloji market satıcısının lafına kanmayın..
Çoğu kez mağazada öneri yaparlarken onlarla tartışıp kendilerini mahçup düşürmüşümdür ...

#musti35' tarafından 16.02.2011 14:58:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Şubat 2011, 14:57 - İp: 83.***.**3.249
  • 1