vncnz
vncnz (üye)
Antalya / Meraklı

Nikonp5000 Pentaxa30 Fujifilmf40fd?

merhaba arkadaşlar
bir süredir forumunuzu takip ediyorum.uzunca bir süre grafik ajanslarında çalıştım ve grafik işine ilgim halim sürüyor.çok profesyonel olmasada ufak baskılar için bir fotoğraf makinası düşünüyorum.3 makina arasında kararsız kaldım:

Nikon Coolpix P5000
Pentax Optio A30
FujiFilm FinePix F40fd

baya bir araştırmadan sonra bu üçünün bana uygun olduğunu düşündüm ama hangisi olduğunu seçemedim.
karşılaştırmalar sonucu ve gönlümün yattığı makina nikon P5000. Birde sizin görüşlerinizi almak istedim. Şimdiden çok teşekkürler.
Kolay gelsin..

Tarih: 28 Temmuz 2007, 02:04 - İp: 85.***.**0.39
mrtgkce
mrtgkce (üye)
Bursa / Amatör

Ben f30fd ve f31fd nin başarısını gözönünde bulundurarak kesinlikle f40fd diyorum.

Tarih: 28 Temmuz 2007, 03:39 - İp: 88.***.**1.4
vncnz
vncnz (üye)
Antalya / Meraklı

teşekkürler mrtgkce

peki arkadaşlar Nikon Coolpix P5000 hakkındaki görüşleriniz neler? forumda baktım bu makina üzerine çok birşey yazılmamış
biraz daha yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Tarih: 28 Temmuz 2007, 20:21 - İp: 85.***.**0.39
baymen82
baymen82 (üye)
Manisa / Amatör

Arkadasım bende FUJİ diyorum cünkü hem mp li yuksek hemde görüntü islemcisi yeni gelistirilen süper ccd vı hr ama bu makine ile genis acı cekemezsin.FUJİ nin sensörü de hatırladıgım kadarıyla digerlerinden daha buyuk bir de yuz danıma ozelligi var belki bir gün isine yarayabilir.o yuzden ben fuji diyorum.genis acı fotograf cekmek istiyorum diyorsanız nikon derim.macro cekim de gayet iyi nikonun karar senin.

Tarih: 28 Temmuz 2007, 22:31 - İp: 88.***.**9.33
  • 1