myear
myear (üye)
İstanbul / Meraklı

Kodak Easyshare P712

merhaba!!
nette gezinirken gördüm.Kodak EasyShare P712 nasıl makina bilgisi olan var mı???

Tarih: 3 Ekim 2006, 21:58 - İp: 88.***.**0.92
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Arkadaşım tam yerine geldin yaaa..

Ben 2 ay kadar önce bu sitede p712 yüzünden kaç kişiyle tartıştım ve o makinayı kanımın son damlasına kadar savundum Makinayı hiç birebir görmedim ama kodak firmasına güveniyordum ve verilen detaylar iyiydi.

Sonra birgün p712 ile çekilmiş fotoğraf ve detayları yabancı inceleme sitelerinde gördüm. Tek kelime ile "kötü" idi. Kodak çok iyi bir marka ama p712 yi yapamamışlar..

Ve burada, sitede, hata yaptığımı itiraf ettim. p712 yi savunduğum herkese karşı hem de, hatamı kabul ettim. Burada "olay olay" başlıklı bir forum açıp neden vazgeçtiğimi yazdım. o forumu mutlaka okumanı öneririm. Şimdi p712 yi aklımdan bile geçirmiyorum Halbuki o cihaza deli oluyordum.

"olay olay" başlıklı forumumu okuduktan sonra bir de, "büyük araştırma" başlıklı forumumu okuman sana yardımcı olabilir.

sağlıcakla kal..

Tarih: 4 Ekim 2006, 02:00 - İp: 88.***.**4.144
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

Merhaba Dostum ben pek araştırmadım ama geçen bu formda bi arkadaş öve öve bitiremiyordu P712 de P712 ardından büyük yanlış diye bir başlık açıp P712 yi çöpe attım hatta çöpün taa dibine diye bi ibare kullanmıştı benden söylemesi.

aha bide link veriyorum onada bak daha ne yapıyım.
LİNK

Bende bundan bahsediyordum zaten

#chopsuey' tarafyndan 04.10.2006 02:04:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Ekim 2006, 02:03 - İp: 85.***.**9.66
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

CHOPSEY yine çuvalladın yaa.. bak ben senden önce zaten yukarıda, senin cevabından önce o arkadaşa "p712 alma" demişim ve olayı anlatmışım.

Şimdi sen yeni bi haber veriyo gibi benden sonra yazınca çoook komik duruma düştün

Geçmiş olsun takma kafana..

Tarih: 4 Ekim 2006, 02:59 - İp: 88.***.**4.144
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

sen kendi düştüğün komik durumu hiç düşünmüyosun galiba

Tarih: 4 Ekim 2006, 14:10 - İp: 85.***.**0.38
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

PLANIN TERS TEPTİ, KENDİN İMHA OLDUN. BUUUMMM!!!

Tarih: 4 Ekim 2006, 14:16 - İp: 88.***.**4.144
myear
myear (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadaşlar çok teşekkür ederim.bu kadar net bir cevap hiç beklemiyordum forumlarınızı okudum.bu makinayı da elemiş oldum sayenizde.
hoşçakalın.....

Tarih: 4 Ekim 2006, 22:03 - İp: 88.***.**9.9
p712
p712 (üye)
İstanbul / Amatör

Evlerden uzak olsun.
Kesinlikle uzak durun, 50 gundur makinemi tamir ettirmeye ugrasiyorum. Kodak Turkiye ve Datapro (yetkili servis) birbirinden ilgisiz. Arayip ulasmak mumkun degil. Zaten P serisi uretimden de kalkti, kacin uzak durun derim.
Kodak bedava bile verseler alinacak makine degil. Tecrubemle iddia ediyorum, simdi yerine baska bir cihaz verecekler gibi, ama o ayarda camera da uretmiyorlar, ne yapacagimi sasirdim.
Toparliyorum: Kacin, Kodak mi evlerden uzak....

Tarih: 15 Aralık 2007, 17:56 - İp: 88.***.**5.241
  • 1