dearsen
dearsen (üye)
İzmir / Amatör

İxus800is & Sony Dsc W85

merhabalar herkese... bugüne kadar analog slr bir makine kullanadım, fakat artık teknolojiye ayak uydurmanın zamanı geldi diye düşünüyorum (biraz geç galiba) neyse, ixus800is ve w85 arasında gidip geliyorum hangisini almalıyım nedenleriyle açıklayabilirseniz çok makbule geçer. son 4-5 gündür karar veremiyorum... yardımınız için teşekürler..

Tarih: 28 Temmuz 2007, 20:51 - İp: 88.***.**1.199
dearsen
dearsen (üye)
İzmir / Amatör

okunup geçiliyor madem belli baslı sorular sorayım.. iso değerleri arasında fark var bu gece cekimlerinde çok mu fark eder.. w85 3200 800is 800.. canonda görüntü sabitleme var sonyde yok, bu ne denli önemli? carl zeiss ile canon mercekleri arasında ne denli önemli farklar var? ilk defa dijital makine alacağım için bunları öğrenmek istiyorum.. kime sorduysam canon diye bi gerçek var deyip durdu sadece nedenini söyleyen yok.. sonucta özellikleri kıyaslıyoruz değilmi... yoksa farklı bişeylermi sözkonusu?

Tarih: 28 Temmuz 2007, 23:35 - İp: 88.***.**5.197
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

ŞöyLe SöyLe Fotoğraf MakinaLarıyLa (Amatör) Çok FazLa İLgiLenemiyorum Ama Conon Varken Sony Almak Bana Mantıksız GeLiyor Çünki! Sony Fotoğraf Markası DeğiL ! Sony'nin Yerine Canon Al Derim Canon Üzerinde Yazan Değeri Verir Ama Sony VErmez Canon'a Nazaranda Daha Pahalıdır.. Sony Sadece Birazdaha Şık Bir TasarımLa İnsanLarın Gözünü Boyuyor... Bu benim Görüşüm Diğer ArkadaşLar Teknik AçıkLamaLı Yardımcı OLurLar... Şİmdiden HayırLı Olsun GüzeL GünLerde KuLLanın.

Tarih: 29 Temmuz 2007, 13:40 - İp: 88.***.**8.182
  • 1