tenten54
tenten54 (üye)
Sakarya / Amatör

İkinci El Piyasası

Arkadaşlar kodaK marka bir makinem var ancak hersin yaptıgı gibi bende model değiştirmeyi düşünüyorum.Benim aradığım canona80 ikinci el piyasası sıfırı çok pahalı.Nerden bulabilirim yardım ederseniz sevinirim...(Sakarya dan olursa daha iyi olur)

Tarih: 13 Eylül 2004, 15:19 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

sakaryaya biraz uzak ama sirkeci hayyam pasajini bir gezderim.fazla secenegin yok dijital olarak ama orda bulamzsan baska yerde isin sansa kalir.
yolu bilmiyorsan cok basit trenle haydarpasa,haydarpasadan vapurla eminonu.ordaki butun dukkanlari gezersen fiyatlari gorunce belki kullanilmamis almayi bile dusunebilirsin.pasajin ici yada sirkecideki diger dukkanlari gezmelisin bence.

kolaygelsin.

Tarih: 13 Eylül 2004, 15:40 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

merhaba,
evet sirkeci eminonunun orda.
ikinci el istedigin modeli bulurmusun onun garantisini veremem ama orda ikinci el makinelerde var.ama istedini modelin 2. elini bulmak icin cok gezmen lazim..

a75-550
a80-650 civarina bulabilirsin.

tabiki kullanilmamis ve 2 yil garantili fiyat bunlar.

not:2.el yada yeni ne alirsan al sirkecide cingene pazarligi yap yada yapabilen bir arkadasini al yanina

kolay gelsin.

Tarih: 13 Eylül 2004, 16:17 - İp: yok
aylanc
aylanc (üye)
İzmir / Meraklı

Merhaba;
internette en çok gezilen 2.el sitesi www.gittigidiyor.com. Bir de pek fazla gezen yok ama işi bilenlerin yeri www.intoko.com.

Tarih: 14 Eylül 2004, 14:13 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

merhaba,
ister uyari ister oneri kabul edin ama internetten 2.el fotografmakinesi almayin.birkere kargoda saglam gelecekmi???
sonra saglammi incelemeden 2.fotograf makinesi alicaksiniz ne calistigi belli ne curugu ne carigi.

amman dikkat.yuzyuze alin.

Tarih: 14 Eylül 2004, 14:39 - İp: yok
aylanc
aylanc (üye)
İzmir / Meraklı

Benim gitti gidiyorda 8 defa alışverişim oldu. Sirkeci piyasaından %100 güvenli. Neden mi çünkü paranız satıcının eline geçmeden 2 gün vaktiniz var. 2 gün boyunca cihazı ineceler isterseniz servisine götürürsünüz ve hoşunuza gitmezse paranızı sistemden geri çekersiniz. Ama ben olsam digital makineleri 2.el almam.

Tarih: 14 Eylül 2004, 16:01 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

internetten 2.el makine sirkeciden asla daha guvenli olamaz.1 ay sonra karsinizda kimi muhatap bulacaksiniz?

Tarih: 22 Eylül 2004, 00:00 - İp: yok
denizci
denizci (üye)
İstanbul / Amatör

İyi günler tenten54,

Yıldız Teknik Üniversitesinin fotografcılık ile ilgili linklerinden 2.el piyasasına ulaşabilirsin.Ama oda seni Sirkeci piyasasına yönlendirecektir.Ama bazı güvenilebilir adresler olabilir.

Tarih: 23 Eylül 2004, 11:38 - İp: yok
sayginm
sayginm (üye)
İstanbul / Amatör

ara beni sıfır uygun gelirse alırsın. tr garantili. 0533 343 99 63

Tarih: 24 Eylül 2004, 00:49 - İp: yok
denizci
denizci (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba tenten,

Yalçınlar fotografcılık ta kampanya var.Peşin fiatına 7 taksit.Cardfinansın varsa 12 taksit.
A75 12x56,600,000 TL
A80 12x73,000,000 TL kdv dahil fiatlar.

Tarih: 24 Eylül 2004, 10:32 - İp: yok
vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

VALLA BEN SIFIR TARAFTARIYIM. KUTUSUNU JELATİNİNİ AÇICAN..PIRIL PIRIL MAKİNEYİ KULLANICAN...EN GÜZELİ..

Tarih: 24 Eylül 2004, 22:48 - İp: yok