madsky
madsky (üye)
Ankara / Amatör

Dx6490 Fotoğraflarım

Sonunda aldım ve çektim.

İlk fotoğraflarım...

http://www.pbase.com/madsky

Tarih: 15 Nisan 2004, 19:42 - İp: yok
cpx5700
cpx5700 (üye)
İstanbul / Amatör

Dart'ı macro modunda çektiğin fotoğrafı çok beğendim. Diğerleri de fena değil. Makineden memnun musun? manuel focus'u var mıymış? merak ettim.

Tarih: 15 Nisan 2004, 20:04 - İp: yok
nofear
nofear (üye)
İstanbul / Amatör

ilk önce hayırlı olsun fotolar güzel olmuş kutlarım. bende 3 hafta önce aldım dx6490 nı makro çekimde halen istediğim neticeyi alamadım sanırım bu benim beceriksizliğim hakikaten seninkiler güzel olmuş tebrikler....

Tarih: 15 Nisan 2004, 20:44 - İp: yok
pizzi
pizzi (üye)
Trabzon / Amatör

madsky kardeş ya ASna bişi sorucam bende bu makinadan almayı düşünüyorum.. Fiyat yaklaşık olarak 780 milyon felan.. Sence bu fiyat nasıl? Bide s5000 daha iyi diyolar sen ce hangisi daha iyi Bi bilgin varsa paylaşırsan sevinirim. İçimdeki diğer kuşku da şimdi tutup o kadar parayı bu makineye verip sonra tüh keşke bunu almasaydım daha iyisini bu paraya alırdım demek istemiyorum. Yanıtlarsan sevinirim...

Tarih: 25 Haziran 2004, 20:01 - İp: yok
blnf717
blnf717 (üye)
Bolu / Amatör

pizzi , madsky 6490 aldigi icin S500 daha iyi diyemez. Bilmem anlatabildimmi ? Ama gelecegin bir fotograf ustasi olabilecegini söyleyebilirim.
Madsky fotolarin konu ve komposizyon bakimindan cok güzel tebrik ederim. Hafif bir netlik sorunu var. Belki elinden belki makinadan bilmiyorum. Ama bu sekilde devam et. Bak simdi bende heveslendim galiba web sayfami degistirip foto sayfasina cevirecem gibi. Yer sorunum yok. Cok hizli bir internet baglantimda var. Iyi sayilabilecek bir makinada var. Sadece konu yok abi konu. Gerci oda varda biraz tembellik agir basiyor galiba. Sanirim 1 ay sonra izine gidince bol miktarda konu bulunur.

#blnf717' tarafından 25.06.2004 21:09:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Haziran 2004, 20:55 - İp: yok
  • 1