bbaskaner
bbaskaner (üye)
Ankara / Meraklı

Canona400, Kodak 7330, Sony P73

herkese merhabalar,
sorumu sormadan once belırteyım kı, pro bı makıne almayı dusunmuyorum en azından sımdılık amatorluk zamanlarımda kendımı gelıstırmek ıcın faydalı bı makıne almayı planlıyorum uzun zamandır arastırıyorum, arastırdıkca hersey daha da karısmaya baslıyo neyse geleyım artık soruma.
ılk canonA400 almayı dusundum arastırdım dusunduren tek yonu shutter hızının 1sn olması ve flash ının gucsuz olması bunlarda gece cekımlerınde sorun yaratmaz mı?bı de vıdeo modunun kısıtlanmıs olması, videoyu napcaksın dersenız lazım oldugu bı zamanda verımlı olmaması can sıkar dıye dusunuyorum.bu sebeplerde sony p73mu yoks kodak 7330 mu kararsızım yada yıne de a400 mu?yorumlarınızı merakla beklıyorum...sımdıden tesekkurler.

Tarih: 16 Ekim 2004, 01:31 - İp: yok
sanchalf
sanchalf (üye)
Ankara / Amatör

merhaba önceklikle ben kodak 7330 modelini uzun süre inceledim.Çektiği resimleri yaptığı video görüntüsünüve hatta menüsünü ezberiyim desem yeridir.Gerçekten kalite bir makina ama ne yazık ki manuel ayar fakiri.Yani beyaz ayarı gibi ayrlar kendisi yapıyo.Video su ise harika .Benim sana tavsiyem eğer bulabilirsen kodak ls633 alman.2.2 " lcd ekran ve mükemmel özellikleriyle kaçırılmaz.Bazı sitelerde satışı hala var.Sony hakkında bilgim yok ama canona400 bana biraz kandırmaca gibi geliyor.Canon asla o kadar ucuz bir makina yapmaz ve özellikleri de tatm,n edici değil aslında...Neyse karar senin!

Tarih: 17 Ekim 2004, 17:05 - İp: yok
emrah_cay
emrah_cay (üye)
Samsun / Meraklı

kısaca ve sadece kodak

Tarih: 17 Ekim 2004, 18:39 - İp: yok
nba
nba (üye)
İstanbul / Amatör

Bence üç makineyi de eline al,incele,ondan sonra karar ver.Aralarinda plastik oyuncak gibi olan bir makine var ondan söylüyorum..
Geçen gün arkadasima bir A400 aldik.Gayet memnun,flashi da o kadar gücsüz degil,alacagin makine compact bir makine..
Kararin ne olursa olsun,karar verme süresini uzatmamani öneriyorum.Süre uzadikca kararsizlik artiyor.Kolay gelsin...

Tarih: 23 Ekim 2004, 12:00 - İp: yok
  • 1