gorkem
gorkem (üye)
İzmir / Amatör

Canon A70 Turkce Kullanma Kılavuzu

arkadaslar merhaba
bedeki makina yurtdisindan geldigi icin turkce kullanma kılavuzu yok nette de arastırdım fakat bulamadım . izmir'de oturupta elinde canon A70 turkce kullanma kılavuzu olanlar varsa veya bu kılavuza nasıl ulasabilecegimi bilenler varsa bana haber verirlerse sevinirim
[email protected]

Tarih: 5 Ekim 2004, 05:08 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

http://www.erkayalar.com.tr/corp/contactus.aspx linkinden telefon veya mail atarak ve ücretini öğrenerek isteyebilirsiniz. Kullanma kılavuzu olmadan makinanın özelliklerini öğrnemek çok zor gerçekten.

Tarih: 5 Ekim 2004, 10:45 - İp: yok
demir338
demir338 (üye)
İzmir / Meraklı

siberstore.com adresinde aradığın kullanma klavuzu satılıyor. ben de a75 in türkçe kullanma klavuzunu arıyorum. henüz bulamadım. sana kolay gelsin...

Tarih: 5 Ekim 2004, 16:28 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

bende a75 türkçe kullanım klavuzu var a70e de uyar isterseniz dijitale çevirip msn den gönderebilirim [email protected]

Tarih: 5 Ekim 2004, 17:03 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

arkadaşlar klavuzu hazırladım ama hotmailime işyerinden giremiyorum görkeme ve mesaj atan arkadaşlara göndereceğim yanlız internette yükleyebileceğim herhangi bir server biliyorsanız çok daha iyi olur herkes alabilir yaklasık 4 mb cıvarı.

Tarih: 7 Ekim 2004, 13:40 - İp: yok
demir338
demir338 (üye)
İzmir / Meraklı

selam tembelery, hotmail.inde sorun olduğunu yazmışsın. zaten 4 mb lik bir dosyayı hotmail.den gönderemezsin. Yahoo.dan e-mailin varsa bir de oradan dene. maalesef bildiğim bir link yok sana yazabileceğim. o nedenle e-maillere gönderebilirsen çok ikrama geçecek. selamlar... sevgiler....
e-mail'im: [email protected]

Tarih: 16 Ekim 2004, 16:56 - İp: yok
evreseli
evreseli (üye)
İstanbul / Amatör

hayırlı günler ben evreseli.....

ben yakın zamanda A75 sahibi olacağım ( 13/12/2004 )
acaba tembeleryk nın sözünü ettiği A75 kılavuzuna sahip olabildinmi ? Eğer mümkünse banada ulaştırabilirmisiz.

Şimdiden teşekkürler .....

Tarih: 9 Aralık 2004, 04:32 - İp: yok
  • 1