mephis
mephis (üye)
Bursa / Amatör

Canon A620 Mi Olympus Sp350 Mi

bu iki makineden hangisini alacağıma bir türlü karar veremiyorum sizce 4x optik zoom hareketli lcd ekran ve türkçe menü açısından canon a620yi mi yoksa RAW formatı harici flaş 8Mp 2.5inç lcd ekran açısından sp350yi mi almalıyım?

(makinenin teknik servis ve satış sonrası desteği beni ilgilendirmiyor tercihimi buna göre yapmıycam benim için öncelikli olan çekim kalitesi)

Tarih: 19 Mart 2006, 12:34 - İp: yok
mephis
mephis (üye)
Bursa / Amatör

500 milyona sıfır uluslararası 2 yıl garantili canon a 620 buldum sizce almalı mıyım?

Tarih: 27 Mart 2006, 23:12 - İp: 85.***.**1.255
parody
parody (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Uluslararası garanti burda işlemiyor sanırım. Fiyat çok iyi tabii.

Tarih: 28 Mart 2006, 00:52 - İp: 85.***.**9.187
eagle83
eagle83 (üye)
İstanbul / Amatör

Bu işin içinden olanlar bilir a95'in A610'dan tek farkı 4x yerine 3x optik zoom olmasıdır.Bu makinelerin şekilleri bile aynıdır. Bu tamamen canonun sadece ismini değiştirip yeni ürün çıkarma stratejisidir."CANON A610" almak istiyen varsa bu makineyi kaçırmasın derim!!!. Bu sitede yaklaşık 3 ay dolaştıktan sonra karar verip aldığım bir dijital A95.

Makine 3 aylıktır. Değiştirilme sebebi DSLR alma isteği. Makina çok temizdir. Hatta şunu da eklemek isterim, lensi ve lcd si özel lens temizleme kalemleri haricinde hiçbir aparatla silinmemiştir. Yine bilenler bilir kamera lensini selpak veya benzeri şeylerle silmek lenste gözle görülemeyecek ve tamiri mümkün olmayan çizik oluşumuna sebeb olur. Bu da resim kalitesine önemli ölçüde etki eder.

Sonuç olarak 3x optik zoomlu A610 almak isteyenlerin bu çok iyi kullanılmış A95İ kaçırmamalarını öneririm!!!
(dijitalin kutusu ve her türlü aparatı içindedir)

irtibat geçmek isteyenler:
cep:05353361863
email:[email protected]

(makinenin bu fiyata satılabilmesinin sebebi türkiyedeki uçuk fiyatlarla değil ABD den cazip fiyatlarla alınmış olmasıdır)

290$

arkadaşım ban tabiki A610 (A95) i öneririm. compack makinelerin en kalitelisi diyebilirim.bunun üstü modeller DSLR lerdir.Bunlar da fiyat ve kullanım olarak senin işini görmez. DSLR i hakkıyla kullanıp net fotolar elde etmek en az 3 yıllık fotoğrafçılık gerektirir...

Tarih: 6 Nisan 2006, 12:32 - İp: 88.***.**8.168