eagle37
eagle37 (üye)
İstanbul / Amatör

Canon A590 Is / A1000 Is/ Sd1100

Merhabalar, foruma biraz geç üye oldum ama iş güç arasında 2005 te amerika'daki arkadaşıma getirttiğim Nikon 5900'la ilgili çeşitli problemlerim oldu şu an lensinde bir problem var foruma yazdım.

Makinayı artık kullanama ihtimalimi düşünerek yine Amerika'dan yakında gelecek arkadaşıma makina aldırma ihtimalim belirdi. Bir ön araştırma sürecine girdim ve özellikle dcresource sitesinde 400 dolar altındaki en iyi makinalar arasında gösterilen canon a590 IS'yi almayı düşünüyorum, bir de Sony Cyber-shot DSC-W150 var. Bu alışverişi yaptığım sitede ise birbirine yakın fiyatlı 4 ürün var. karşılaştırma Linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

4 modelin karşılaştırma linki için buradan tıklayın.

Çeşitli açılardan kağıt üzerinde canon a590 IS avantajlı gibi gözükse de yine de kullanımda artık daha profesyonel beklentilere doğru yönelmeyi özellikle az ışık performansında biraz artış sağlamayı hedeflediğim için yorumlarınız almak isterim. Çok teşekkürler

#eagle37' tarafından 16.02.2009 16:16:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Şubat 2009, 13:42 - İp: 195.***.**2.212
serginhox
serginhox (üye)
Düzce / Meraklı

arkadaşım a590 canonun ıs özellkli güzel bir makinası bana kalırsa a590 al pişman olmayacaksın ben kullandım ve titremeye ve oynar cisimlerde güzel makina ama bende kararsızım yinede benim aklımdada nikon p50 ve p60 var daha ekonomik geliyor ve nikonun lensinin çok iyi olduğunu biliyorum ve güvneiyorum ve nikon organik lens kullanıyor bu yüzden beni nikon çekiyor, ama tavsiye ettiğin makinalar arasında sorucak olursan fikrimi canon a590ıs tek kelimeyle...

Tarih: 19 Şubat 2009, 20:55 - İp: 88.***.**7.154
  • 1