azerg82
azerg82 (üye)
İstanbul / Meraklı

Canon A 70-75-80

merhaba arkadslar bu sıteyı tesaduf eserı buldum ve cok begendım. ıkı hafta once fuji f410 model bı dıgıtal camera almıstım ama serefsızın bırı 4-5 gun oce evımdekı herseyı goturdu. ama bu zevkımden vazgecemedıgım ıcın yenı bı makına bakıyorum ve bana bu konuda yardımcı olabılecek bırılerını arıyorum. canonun a 70-75-80 modellerı arasından hangısı nıcın tercıh sebebı olabılır bılgılı arkadasların yazıların ıbeklıyorum ılgınız ıcın tesekkurler..

Tarih: 29 Mayıs 2004, 00:01 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili Mykyra,

A 75 lerde bahsedildiği gibi bir durum yok.Ben o arkadaşa gereken yanıtı ve izlemesi gereken yolu belirttim.Laf aramızda bana pek inandırıcıda gelmedi.
Senin nickini yazabilmek benim için bisiklete binmekten daha zor valla.(ben bisiklete binemem de

Tarih: 29 Mayıs 2004, 17:39 - İp: yok
azerg82
azerg82 (üye)
İstanbul / Meraklı

tesekkur ederım arkdaslar ben o makınaları bı ıncelemeye alıyım kolay gelsın sıze...

Tarih: 2 Haziran 2004, 01:30 - İp: yok
thorin
thorin (üye)
Adana / Meraklı

lütfen birisi yardım etsin..yeni kayıt oldum..a70-75 ve nikon coolpix 3200 arasında gidip geliyorum..tesekkürler..

Tarih: 9 Haziran 2004, 15:33 - İp: yok
abice
abice (üye)
Bursa / Meraklı

Thorin...

Forumda araştırma yapsan bu konuyu bulabilirsin...
Nikon 3200 de manuel netlik yok.... Canon A60-70-75-80 de manuel netlik var... Makro (Yakın Plan çekim) düşünüyorsan... McKyra gibi 1cm den göz... çiçekte arı gibi...
fotograflar çekeceksen..
bu özellik olmazsa olmaz.. otomatik ayar sakat..
Bunun dışında iki markada Türkiye de servisi olan dünyanın kabul ettiği markalar.... Amazon.com da bir Nikon çalışanı Canon'un bu işi daha iyi bildiğine dair bir söyleminide okudum !!!
Tercih senin...(Amacın ne ise ona uygun makina al..)

Tarih: 9 Haziran 2004, 15:42 - İp: yok
abice
abice (üye)
Bursa / Meraklı

McKyra Zenit lens kullanıp 1 cm ye düşüyor..Bunu forumda okuyabilirsiniz...

Tarih: 10 Haziran 2004, 10:24 - İp: yok
  • 1