umut1993
umut1993 (Objektif)
Bursa / Amatör

Bu Fiyata Değer Mi?

Olympus sp 560 ,orijinal çanta,1 gb xd kart, GP şarj aleti (1 saatte şarj)(4 pil hediyeli),4 tane gp 2700 mah pil, bunlar toplam 720 ytl bu fiyata değer mi bunlar?

Tarih: 21 Nisan 2008, 15:35 - İp: 85.***.**3.118
umut1993
umut1993 (Objektif)
Bursa / Amatör

bende bütçemi biraz kıstım olympus sp 550 alacapım bu gidişle

Tarih: 22 Nisan 2008, 12:46 - İp: 78.***.**5.144
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 22 Nisan 2008, 14:19 - İp: 78.***.**9.61
umut1993
umut1993 (Objektif)
Bursa / Amatör

ben internetten almayı düşünüyorum(bursada foto makine satan bi yer bilmediğim için...)fotozeynep.com dan alacağım orada peşin ödeyince 540 ytl ama bi aralar 494 ytl idi inşallah mayıs ayında o fiyatlara düşer (ben mayısın ortaların falan alacağım makineyi /Allah kısmet ederse/) fotozeynepten daha düşük fiyat veren (peşin olarak) başka bir site göremedim şu ana kadar orada peşin fiyata %10 indirim var oldukta yararlı bir indirim bu...

Tarih: 22 Nisan 2008, 14:41 - İp: 78.***.**2.90
umut1993
umut1993 (Objektif)
Bursa / Amatör

bir de şu ilgimi çekti sp 550 ilk çıktığında 1000 ytl üzerindeydi şimdi yarı fiyatına indi neden bu kadar indirdiler fiyatı bütün ürünlerde bu böyle mi ilk çıktığında çok pahalıya mı satılıyor?

Tarih: 22 Nisan 2008, 14:48 - İp: 78.***.**2.90
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 22 Nisan 2008, 16:03 - İp: 78.***.**9.61
umut1993
umut1993 (Objektif)
Bursa / Amatör

ben fotozeynep.com'dan almayı düşünüyorum (belirtmiştim zaten)dediğiniz gibi kulanılmış olacağını sanmıyorum sizin dediğiniz genellikle dükkanladan alımlarda olabilen bir durum siteden birçok kişi alışveriş yapmış alanlar memnun(en azından öyle demişler)baya yerde fotozeynep'in ününü duydum. sonuçta böyle bir siteden kullanılmış ürünü sıfır olarak yutturulması da pek beklenmez...

Tarih: 22 Nisan 2008, 16:39 - İp: 78.***.**2.90
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

Tarih: 22 Nisan 2008, 16:59 - İp: 78.***.**9.61
umut1993
umut1993 (Objektif)
Bursa / Amatör

abdullah bey size söylemiştim ben mayıs ayının ortalarına doğru alacağım(öğrenciyim anne-babamın harçlıklarını biriktiriyorum onlar her ayın ortaların doğru veriyor harçlığımı şu anda 425 ytl var babam daha vermidi bu ayın o da bugün yarın verir 475 olur.
bisikletimi satmıştım arkadaşıma o da bu ayın sonuna kadar vercek parayı etti 490 annem de bana 20 ytl borcu vardı(ben kontör almıştım kendi paramla onun parası)etti 510 ytl dershane yol parasından arttırıyorum bu ayın sonuna kadar 525 olur (ama annem 20 ytl yi bir dahaki aya vereceği için 505 oluyor)bir sonraki ay da 10 ytl dershaneden 5-10 ytl annemin demirliklerinden bi 630-640 ytl olur bir dahaki aya.
makineyi aldığıma (İnşallah alırım)hemen fotoğraf çekmeye başlarım. size de bilgi veririm.ama bana yetecek bir makine diye düşünüyorum zaten hayatımda alacağım ilk makine olacak kalite bakımından da kötü bir makine değil o yüzden bana yeter diye düşünüyorum...(uzun mu oldu biraz hayatımı anlattım :D )

Tarih: 22 Nisan 2008, 17:11 - İp: 78.***.**2.90
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

Tarih: 22 Nisan 2008, 17:31 - İp: 78.***.**9.61
umut1993
umut1993 (Objektif)
Bursa / Amatör

makineyi almayı kafama taktım ya o kadar bekledim zaten
sp 550 kullanan biri ile msn den konuştum(sp 560 kullanan la da konuşmuştum)sp 550 kullanan da sp 560 kullanan da makinesinden memnundu.hem bir sitede de sp 550 ile ilgili konu açılmış d40 mı d80 mi kullanna biri de cevap yazmış cevabında sp 550 yi öneriyodu cevabında 18x zoom bulunulmaz nimet dslr makine her zaman yanınızda taşıyamıyorsunuz bu makineyi hep yanımda taşıyorum gibi bir cevap yazmıştı.(ama onun cevabı baya uzundu)
benim ilk alacağım makine olacak ama belki de ilk ve son olacak 18x zoom gönlümde taht kurmuş vaziyette...ayrıca 1cm makro... bence özellikleri güzel makineyi almak çok istiyorum (kafama taktım ya başka makinelere baktığımda etkilenmiyorum anlamadım kafama feci bir şekilde yerleşmiş biçimde) zoomu başımı döndürdü desem yeridir :D ...

#umut1993' tarafından 24.04.2008 06:42:31 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Nisan 2008, 17:42 - İp: 78.***.**2.90