ersel
ersel (üye)
İstanbul / Amatör

Bana Yardımcı Olrmusunuz Lütfen?

merhaba. ben casio z750 yada canon a95 almayı düşünüyorum.ikisininde özellikleri hemen hemen aynı ama casio nun artıları biraz fazla gibi ama yinede hangisini almalıyım karar veremedim sizden yardım istiyorum beni yönlendirirsen sevinirim

Tarih: 29 Temmuz 2005, 15:47 - İp: yok
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Casio'nun artıları nelerdir sizce? Bunları bilirsem daha faydalı olabilirim. Açıkçası z750 yi pek tanımıyorum. Ama A95 için çok iyi diyebilirim. dpreview.com a bir baktım iki makine için. A95 için "Highly recommended" demiş ama z750 için sadece "Recommemded" demiş.

Aşağıdaki linkten mukayese edebilirsiniz.

http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=canon_a95%2Ccasio_exz750&show=all

Bu sitede, özel mesaj servisim çalışmıyor. Arzu ederseniz mail adresime yazabilirsiniz.

[email protected]

Tarih: 29 Temmuz 2005, 16:09 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

mesaj servisi calisiyor ocaklilar..
..
ersel ben iki makineninde dpreview'deki karsilastirmalarina baktim; diyecegim su ki, casio'nun 2.5" lik lcd ekrana sahip olmasi, daha fazla megapixel, sinirsiz video ozellikleriyle daha iyi bir tercih olur gibime geliyor.. flash'i da daha kuvvetliymis..
..tabii a95'in de bircok artisi var.. hatta cok tutulan bir makine..
her ikisini de bir dukkanda yakindan incelemeni tavsiye ederim.. son olarak da her iki makineyle cekilmis fotograflari incelemelisin.. ama surasi da bir gercek ki casio'nun o konuda biraz daha fazla avantaji olacaktir.

Tarih: 29 Temmuz 2005, 16:22 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

casio z750 yi net olarak daha fazla onerebilirim. Şuan çalıştığım mağazada da satılmakda ve casio z50 gibi eskı modllerine gore kendını çok fazla geliştirdi. çekımlerini inceledim. casiodan beklediğimin çok uzerinde. ve gayet de şık bir makına. rahatlıkla alınabilir.

Tarih: 29 Temmuz 2005, 16:36 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

erselcim ben senın sorunu yanıtlarken arkadaşalar bir tane sattılar bile. bıraz daha baktım da özellikle gövde yapısı çok güzelll

#Huzun_seli' tarafından 29.07.2005 17:09:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Temmuz 2005, 17:08 - İp: yok
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

dadanagast,

Benim mesaj servisim çalışmıyor. Ama problem bu siteden kaynaklanmıyor. İşyerindeki firewall a kontrol koymuşlar. içinde "mesenger" geçen hiç bir linke girmiyor. Ancak eve gidince bakabiliyorum buradaki özel mesajlara.

Tarih: 29 Temmuz 2005, 17:18 - İp: yok
enderonur
enderonur (üye)
Ankara / Meraklı

pentax mx4 pentax s50i tavsiyem

Tarih: 29 Temmuz 2005, 18:12 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Şu anda almnayada en hızlı makina casio.Hemen hemen herkeste casio var.Küçük olduğu için tutuluyor.Lakin ben bu kompak makinalarından birisi ile fotoğraf çektim.Çok kötü .Bence canon al.En düşük modelinin bile fotoğraf kalitesi çok iyi.Aynıca casio lensini zaten canon dan alıyor.

Tarih: 30 Temmuz 2005, 02:29 - İp: yok
  • 1