nighthawk.
nighthawk. (üye)
İstanbul / Amatör

400 Tl’ye Kadar En İyi Kompakt

Selamlar.
Bir arkadaşım için 400tl ye kadar bir kompakt makine almak istiyorum. Bu fiyata alabileceğim en iyi makine nedir diye sizlere danışmak istedim. Maksimum bütçem 400tl olduğu için, şu kadar daha ekleyip şunu alabilirsiniz gibi öneriler yapmamanızı rica ediyorum.
Yardımlarınıza gerçekten ihtiyacım var. Aradığım özellikler, fotoğraf kalitesi iyi olmalı ve video ise kötü olmamalı.
Yardımcı olacaklara teşekkürlerimi sunuyorum..

Tarih: 19 Nisan 2012, 00:52 - İp: 82.***.**0.46
aykutkilic
aykutkilic (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba Bekir...
Benim sana tavsiyem FUJIFILM T300 modeli
ürün özellikleri
14 magapixel
5x optıc zoom
HD formatında VİDEO
bataryalı
ben kullandım 3200 ıso degeriyla cok güzel gece foto cekebilirsin bence araştır..

Tarih: 22 Nisan 2012, 00:30 - İp: 78.***.**8.254
nighthawk.
nighthawk. (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba Aykut.
Öncelikle önerin için teşekkür ederim, araştıracağım. Yalnız aklıma takılan şu, kompakt makinalarda bataryayı pek önermiyorlar. Yani çoğu yerde pilli olmasının daha avantajlı olduğunu söylüyorlar.
Canon sx130'u araştırdım biraz. Kampanyalarda falan yaklaşık 400tl ye yakalayabilirim gibi. Ama tam olarak karar vermiş değilim.

Tarih: 22 Nisan 2012, 11:09 - İp: 82.***.**8.226
nighthawk.
nighthawk. (üye)
İstanbul / Amatör

Keşke birkaç arkadaş daha yorumlarıyla fikir verse..

Tarih: 22 Nisan 2012, 21:15 - İp: 82.***.**6.36
byfreestyle
byfreestyle (üye)
Sivas / Profesyonel Fotoğrafçı

Değerli arkadaşım 400 tl fiyata alınacak en iyi makine Fujifilm Finepix s2950 Hd serisini öneriyorum. Kendim başlangıç olarak makineyi kullandım gayet iyi bir makine. Yarı profesyonel olarak geçiyor. Bir çok güzel özelliği bulunmakta. Eğer istersen ikinci el sıfır ayarında bir makine hatasızından ben sana satabilirim.

Tarih: 1 Mayıs 2012, 22:33 - İp: 78.***.**2.56
  • 1