mrms-37
mrms-37 (üye)
Muğla / Amatör

Sony T-7

iyi akşamlar.t-7 ile çiçek doğa manzara çekebilirmiyim.özellikleri iyi fotoğraf çekmeye yeterlimidir.

Tarih: 8 Aralık 2005, 00:54 - İp: yok
ozzyalp
ozzyalp (üye)
İzmir / Amatör

Çok daha düşük standartta bir makine ile de çekebilirsin.(İlki hariç) Fotoğrafı çeken makine değildir. Makinenin yaptığı senin gördüğünü ve görüp de yakalayabildiğini sana basılı materyal olabilecek kıvama getirmektir. Fotoğraf makinesinin artı özellikleri farklı çekim türlerinde ihtiyaç yaratır. Makro gibi mesela.
Bu arada çiçek fotoğrafından kastın makro çekimler ise bu makine ile istediğin sonuçları alman zor biraz..

Tarih: 9 Aralık 2005, 22:58 - İp: 82.***.**4.38
pod
pod (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşım amatör bir kullanıcıyım.temmuzdan beri t 7 kullanıyorum ve bu benim ilk digital makinam.Magnifying Glass Mode sayesinde 1 cm.ye kadar makro çekim yapabiliyorsun.benim birkac fotom var sitede ,ama hepsi makinayı ilk aldıgım günlerde yaptıgım ve standart makro modundaki çekimlerdi.glass modeyi türkçe kullanım kılavuzu olmadıgından ve makinalara karşı yabancı oldugumdan sonradan kesfettim.ve bu yüzden ilk fotolarımın pekte yeterli olmadıgını geç farkettim ama şimdi çektigim fotoları diger bircok makro görüntü ile kıyasladıgımda gayet iyi sonuçlar aldıgıma inanıyorum.makina diger özellikleri ilede banim beklentileri karşılıyor.acizane görüşlerim

Tarih: 11 Aralık 2005, 22:45 - İp: 81.***.**7.218
mek80
mek80 (üye)
İzmir / Meraklı

ÇOK TEŞEKKURLER ARKADAŞIM.SEVİNDİM İYİ OLMASINA.

Tarih: 13 Aralık 2005, 12:21 - İp: 85.***.**0.24
  • 1