muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

Sony F717 Arıza

Ortağımın Sony F717'sinde bir arıza oluştu. şöyleki: makine normal olarak açılıyor lcd ekrana çekim bilgileri gelmesine rağmen görüntü gelmiyor. Sadece üst tarafta kırmızı bir alan mevcut keza vizörde aynı durumda...
Bunun dışında makinenin fonksiyonlarında bir arıza yok.

Arızanın tamiri ile ilgili olarak Yol gösteren olursa seviniriz.

Tarih: 25 Temmuz 2006, 12:16 - İp: 85.***.**0.35
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

sony sitesinde telefon var, orayı arayın.

Tarih: 6 Ekim 2006, 14:13 - İp: 81.***.**6.23
yunusoguz
yunusoguz (üye)
Gaziantep / Doğa Fotoğrafçısı

sony makinayı kabul etti
gaziantep servisine degil ama en yakın servise makinayı korgo ile 5 gün önce yolladım
15 gün gibi bir süre sonra teslim edeceklerini söylediler
konuyu açan arkadaşa ve buffaloya çok tşkler

Tarih: 20 Ekim 2006, 15:57 - İp: 85.***.**3.144
hkr
hkr (üye)
Sakarya / Amatör

arkadaşlar benimde sony dsc f717 arızalandı yardımcı olursanız sevinirim. ekranda görüntü yukardan aşağıya doğru tül perde gibi hiç bişey belli olmuyo renkler birbirine girmiş ama bozulmadan önce çektiğim fotoğrafları açınca mükemmel gösteriyo ama çekim moduna getirdiğim zaman yukarıdaki gibi oluyor. teşekkür ederim

Tarih: 11 Ocak 2007, 14:45 - İp: 81.***.**7.76
e0s
e0s (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Yalnız F717 ve F707 modellerinde bu arızaya ben hem çalıştığım mağazaya gelen müşterilerden ve internet forumlarında çok duyuyorum.

Patır Patır F717 geliyor ve okuyorum.

Allah yardımcınız olsun,ne diyeyim.

Tarih: 11 Ocak 2007, 15:47 - İp: 85.***.**3.100
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili furkan işte distributör garantili mal almanın yararları burada...eğer o makineyi internet üzerinden daha ekonomik diye yurt dışından alsaydı o kar ettiği paranın daha fazlasını tamir bedeli olarak ödeyecekti ..distirbutör firmanın yetkili satıcısından mal almak demek her zaman koruma altında olmak demek...

Tarih: 11 Ocak 2007, 19:20 - İp: 88.***.**8.246