arthurrr
arthurrr (üye)
Ankara / Amatör

Sony Dsc V1 Kullananlardan Yardım

yeni aldığım bir sony dsc v1 im var arkadaşlar yalnız kitapçığım yok ve makinaya yabacı durumdayım herürlü yardım ve tavsiyeleriniz beni memnun eder. türkçe kullanım kitapçığı olan arkadaşlar masrafları bana ait olacak şekilde gönderebilirlerse çok mutlu olurum.

Tarih: 25 Nisan 2007, 15:43 - İp: 88.***.**4.121
aok
aok (üye)
Bursa / Amatör

merhaba,Bende vardı ben sattım bu makinayı kullanma klavuzunuda verdim tabiki ama yardım edebilirim herşeyi sorabilirsin.
Yeni aldım demişsin sıfırmı aldın?
türkçe klavuzu bulman imkansız gibi, 2004 yılına ait bir makinanın bulman zorda, ingilizcesini internetten bulabilirsin

Tarih: 15 Mayıs 2007, 00:18 - İp: 85.***.**1.146
arthurrr
arthurrr (üye)
Ankara / Amatör

sıfır almadım ikinci el olarakaldım ama çok temiz bir makina hoşuma da gidiyor şimdilik acemilik zamanlarımı atmamda yeterli olacağını düşünüyorum daha ilerde profesyonel bir makinaya geçiş yparım sanırım ben 300 liraya aldım sence uygun mu nasıl sen kaça sattın. türkçe kılavuz bulabilsem süper olcak ama sony-türkiyeye bile mail attım istedim tamam dediler ama daha gelen bişi olmadı 2 hafta oldu. ben özellikle profesyonel çekimde ki ayarlarla ilgili yani otomatik çekim dışındaki kısmı en verimli nasıl kullanırım onu öğrenmek istiyorum.

Tarih: 15 Mayıs 2007, 13:22 - İp: 88.***.**3.3
yakupserdar
yakupserdar (üye)
İzmir / Amatör

Yeni 2.el Sony Dsc V1 aldım
Kullanım kitapçığı mevcut ve Türkçe

Sony Dsc V1 kullanma Kılavuzunu henüz bulamadı iseniz
İstediğiniz bölümlerin sahifelerini netten gönderebilirim

Tarih: 1 Aralık 2007, 11:04 - İp: 88.***.**6.212
arthurrr
arthurrr (üye)
Ankara / Amatör

selamlar hocam malesef henüz bulamadım sizden ricam şu olabilir bir fotokopisini bana kargo ile göndermeniz mümkünmü hocam karşı ödemeli masrafı neyse onuda gönderebilirim. yardımlarınızı bekliyorum. saygılar...

Tarih: 2 Aralık 2007, 16:14 - İp: 88.***.**7.185
yakupserdar
yakupserdar (üye)
İzmir / Amatör

Sony dsc v1 in Türkçe kullanma talimatı
A4 kâğıdının yarısı ebadında ve 130 sahife

Siz bilirsiniz ama
İslediğiniz sahifeleri tarayıcıda çekip (10–15 sahife)
İnternet adresinize gönderebilirim
Selamlar

Tarih: 2 Aralık 2007, 18:32 - İp: 85.***.**4.63
arthurrr
arthurrr (üye)
Ankara / Amatör

Hocam mümkünse o zaman çekim modlarıyla ilgili teknik bilgilerin yer aldığı bölümleri gönderirseniz sevinirim mail adresim [email protected] şimdiden çok teşekküler. Saygılar...

Tarih: 3 Aralık 2007, 00:24 - İp: 88.***.**7.185
yakupserdar
yakupserdar (üye)
İzmir / Amatör

3 Aralıkta [email protected] adresine gönderdim

Tarih: 5 Aralık 2007, 08:52 - İp: 85.***.**8.85
mehmet19
mehmet19 (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadaşım benim de mail adresime gönderebilirmisiniz. bende hiçbir yerde bulamadım.
fotoğraflarda bir türlü keskinliği yakalayamıyorum. fotoğraf sararıp gidiyor renkleri de canlı yakalayamıyor.

rapide falan eklersen yada mailime gönderirsen sevinirim. ingilizcesi var ama çözemedim bir türlü.

[email protected]

Tarih: 28 Mayıs 2008, 14:33 - İp: 88.***.**9.218
mehmet19
mehmet19 (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadaşlar yok mu gönderecek bir yardımsever.
rapidshare ye falan yükleseniz çok iyi olur. ihtiyacı olan bir sürü arkadaşın olduğunu düşünüyorum.

Tarih: 25 Haziran 2008, 23:53 - İp: 88.***.**1.82
  • 1